Przedziwne przypadki podczas użytkowania soczewek kontaktowy

Re: Przedziwne przypadki podczas użytkowania soczewek kontak

Postprzez LEMUR » 5 paź 2011, o 18:46

siatkareczka napisał(a):Na przyszłość radzę zakładać sobie na takie uroczystości jednodniowe najlepiej high&day


a jakie soczewki jednodniowe sa night&day? czy moze zabraklo w tym zdaniu jakiegos przecinka lub lacznika i chodzilo o dwa typy: jednodniowe lub typu night&day (nie nalezy ograniczac sie tylko do soczewek Ciba Vision Night&Day!)
To ja napsize, ze lepiej juz typu n&d niz jednodniowe, w pierwszych mozna isc spac, drugie trzeba koniecznie sciagnac!
Avatar użytkownika
LEMUR
 
Posty: 635
Dołączył(a): 8 cze 2011, o 10:22

Re: Przedziwne przypadki podczas użytkowania soczewek kontak

Postprzez siatkareczka » 6 paź 2011, o 10:50

Chyba jeszcze nie wytrzeźwiałam ;] Miało być raczej w tym sensie że nie zakładać na takie uroczystości jednodniowych i Broń Boże miesięcznych soczewek jeżeli chcemy mieć ten luksus żeby w chwili upojenia %% nie zastanawiać się nad zdjęciem soczewek przed położeniem się spać to n&d są najlepszym rozwiązaniem... ;/ właśnie przeczytałam ze jakąś konkretną głupotę napisałam ;p dzięki LEMUR że czuwasz ;)
siatkareczka
 
Posty: 25
Dołączył(a): 26 lip 2011, o 10:37

Re: Przedziwne przypadki podczas użytkowania soczewek kontak

Postprzez LEMUR » 6 paź 2011, o 13:26

siatkareczka napisał(a):dzięki LEMUR że czuwasz ;)


pozdrawiam rowniez z harcerskim Czuwaj! :mrgreen:
Avatar użytkownika
LEMUR
 
Posty: 635
Dołączył(a): 8 cze 2011, o 10:22

Re: Przedziwne przypadki podczas użytkowania soczewek kontak

Postprzez dzika » 6 paź 2011, o 15:33

Niedawno byłam świadkiem zdarzenia jak na weselu młoda rozpłakała się,oczywiście ze szczęścia.Ale na jej nieszczęście poprzez wycieranie łez w dziwny sposób usunęła sobie soczewkę kontaktową.Zanim ktoś nie przywiózł jej drugiej to siedziała i nie ruszała się z miejsca,bo z jedną na oku twierdziła że czuje się jak pijana :)
dzika
 
Posty: 534
Dołączył(a): 11 sty 2011, o 17:08

Re: Przedziwne przypadki podczas użytkowania soczewek kontak

Postprzez zezowata_szczęsciara » 24 paź 2011, o 21:56

Witam, mam nadzieję że to w tym dziale uzyskam odpowiedź na moje pytanie...a więc tak ... ostatnio zaszłam przy okazji do salonu opptycznego w którym był również gabinet okulistyczny i postanowiłam sprawdzić kompetencje pani doktór...i troszeczkę zostałam zaskoczona, otóż dowiedziałam się że powinnam nosić soczewki kontaktowe gdyż mogą one spowodować iż mój zez będzie się bardziej "prostował" i dodatkowo moja wada może się wolnej pogłębiać...hmm...oczywiście dostałam również pakiet próbnych soczewek i teraz mam się do nich przyzwyczajać... czy to co usłyszałam jest prawdą czy tylko chwytem marketingowym... zresztą bez moich okularów czuję się jakoś tak dziwnie łyso :? czekam na wasze opinie :roll:
zezowata_szczęsciara
 
Posty: 10
Dołączył(a): 6 lip 2011, o 13:56

Re: Przedziwne przypadki podczas użytkowania soczewek kontak

Postprzez J.M. » 25 paź 2011, o 10:52

Trochę to dziwne,bo włożenie soczewki do oka nie zdziała cudu.Może brdziej zredukuje wizualnie zez?ale czy wyleczy?,wątpie? Chętnie dowiem się od kogoś kto miał taki przypadek.
J.M.
 
Posty: 267
Dołączył(a): 22 gru 2010, o 10:35

Re: Przedziwne przypadki podczas użytkowania soczewek kontak

Postprzez zezowata_szczęsciara » 25 paź 2011, o 21:27

No właśnie ja też...hmm...i mam teraz coraz większe wątpliwości co do specjalisty od którego usłyszałam te dobre rady :roll: ale może poczekajmy jeszcze trochę, może nasza specjalistka Katherina słyszała coś na ten temat i się wypowie...albo zez ...??? Naprawdę zależy mi na większej ilości opinii...może choć jedna potwierdzi wypowiedź tamtego specjalisty :?
zezowata_szczęsciara
 
Posty: 10
Dołączył(a): 6 lip 2011, o 13:56

Re: Przedziwne przypadki podczas użytkowania soczewek kontak

Postprzez LEMUR » 25 paź 2011, o 22:18

a u Ciebie powodem "pojawienia" sie zeza jest....?

poza tym "uwielbiam" takie podejscie... tak dlugo drazyc, az sie wyciagnie to co chce sie uslyszec... 30 osob mowi nie, jedna - tak, to zrobie ;) ot luzna dygresja
Avatar użytkownika
LEMUR
 
Posty: 635
Dołączył(a): 8 cze 2011, o 10:22

Re: Przedziwne przypadki podczas użytkowania soczewek kontak

Postprzez katherina » 26 paź 2011, o 21:31

Szczęściaro i co ja mam Ci poradzić w tym temacie, hmm... współpracując z wieloma specjalistami z tej dziedziny medycyny nigdy o tym nie słyszałam, żaden przypadek nawet nie był bliski teorii jaką usłyszałaś w danym gabinecie...jedyna moja rada " nie wierz we wszystko co mówią inni...a jak już musisz to sprawdź to i potwierdź u innego lekarza specjalisty"
Avatar użytkownika
katherina
 
Posty: 193
Dołączył(a): 19 gru 2010, o 23:28
Lokalizacja: Warszawa

Re: Przedziwne przypadki podczas użytkowania soczewek kontak

Postprzez alicja » 30 sty 2012, o 11:34

Hej
Czy jest mozliwe np. że przy zdejmowaniu soczewek może zostać kawałek soczewki w oku???
Coś ostatnio obłila mi sie taka sytuacja o uszy i niewiem czy może tak się zdarzyć??


Pozdro
alicja
 
Posty: 66
Dołączył(a): 12 lis 2011, o 09:59

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Soczewki kontaktowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość