Jak dobrać soczewki na podstawie recepty na okulary?

Re: Jak dobrać soczewki na podstawie recepty na okulary?

Postprzez Piotr » 17 lis 2014, o 10:50

Ja miałem wśród znajomych sytuację, że samowolka nie wpłyneła dobrze na zderowie, zresztą to nie tyczy się tylko soczewek kontaktowych, po to mamy lekarzy by wykorzystywać ich wiedzę i kompetencje a nie zgadywać i próbowac się leczyć samemu
Piotr
 
Posty: 343
Dołączył(a): 23 maja 2011, o 10:53

Re: Jak dobrać soczewki na podstawie recepty na okulary?

Postprzez seba » 17 lis 2014, o 11:02

Pewne sprawy warto poświęcić specjalistom.
seba
 
Posty: 223
Dołączył(a): 19 sty 2011, o 10:54

Re: Jak dobrać soczewki na podstawie recepty na okulary?

Postprzez Player » 18 lis 2014, o 10:09

Najgorsze co może być to doszukiwać sie chorób w necie, fakt, że nie zawsze lekarz wszystko dokładnie tłumaczy, nawet jak ma jakieś podejrzenia i zazwyczaj zleca kolejne badania by coś zdiagnozować, wiele osób z niepełnymi danymi siada przed komputerem i..... czyta... i się zaczyna- bardzo czesto sa to niepotrzebne stresy. Zaufajmy swoim specjalistom i tym samym oszczędźmy sobie zbędnych nerwów- jak będzie potrzeba sie martwić to lekarz w odpowiednim czasie bedzie musiał poinformować swojego pacjenta, ale po co się martwić na zapas???
Player
 
Posty: 139
Dołączył(a): 7 maja 2011, o 11:52

Re: Jak dobrać soczewki na podstawie recepty na okulary?

Postprzez seba » 18 lis 2014, o 12:03

Szukając w internecie podstawowych informacji o chorobach lub dolegliwościach wyskakują od razu nowotwory i najgorsze historie jakie mogą sią przydarzyć.
seba
 
Posty: 223
Dołączył(a): 19 sty 2011, o 10:54

Re: Jak dobrać soczewki na podstawie recepty na okulary?

Postprzez dzika » 18 lis 2014, o 15:00

W internecie można znaleźć wiele niepotrzebnych informacji,dlatego zaglądając do niego trzeba brać poprawkę i dytans do przeczytanych informacji.
dzika
 
Posty: 534
Dołączył(a): 11 sty 2011, o 17:08

Re: Jak dobrać soczewki na podstawie recepty na okulary?

Postprzez india » 19 lis 2014, o 11:00

Ja sie ostatnio naczytalam glupot w necie wystraszylam sie i pobieglam do dermatologa a lekarz na koniec: no to chyba wie pani jakie moga byc powiklania i rozwoj bo w internecie jest to obszernie opisane.
india
 
Posty: 70
Dołączył(a): 7 lis 2012, o 15:42

Re: Jak dobrać soczewki na podstawie recepty na okulary?

Postprzez fajna-brunetka » 24 lis 2014, o 14:02

Tak jak ktos już zauważył każda niemal choroba w necie kojarzy sie z rakiem, nie wiem co jednak jest takiego , że nawet mając tego świadomość w razie problemów zdrowotnych kusi żeby cokolwiek więcej poczytać.
fajna-brunetka
 
Posty: 602
Dołączył(a): 14 mar 2011, o 16:49

Poprzednia strona

Powrót do Soczewki kontaktowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron