jakie dobrać soczewki

Re: jakie dobrać soczewki

Postprzez miki789 » 14 gru 2018, o 15:05

Ja to kupuję soczewki najczęściej w salonie Oko Design mają tam duży wybór soczewek w dobrych cenach
miki789
 
Posty: 4
Dołączył(a): 22 gru 2017, o 09:48

Re: jakie dobrać soczewki

Postprzez Pio09 » 1 mar 2019, o 11:26

Trzeba pamiętać, że dobór soczewek to nie jest wybór mleka w supermarkecie... Nie można tutaj sobie wybrać takich i takich na podstawie własnego przeczucia. Tutaj https://blikpol.pl/kontaktologia zostało dobrze podkreślone to, że wybór soczewek powinien być konsultowany z lekarzem no i wtedy będzie to w 100% bezpiecznie i nie zadziała na naszą niekorzyść. Także według mnie istnieje tylko i wyłącznie taka droga do dobrego wyboru soczewek :)
Pio09
 
Posty: 6
Dołączył(a): 5 paź 2018, o 09:53

Re: jakie dobrać soczewki

Postprzez Majeczka18 » 18 mar 2019, o 10:47

Hejka. Noszę wartości korekcyjne do okularów OP -1.25 cyl -0.25 OL -1.50 cyl -0.5 i chcę nosić soczewki. Byłą u okulisty który założył mi soczewki toryczne próbne i jest ok. Natomiast wiem ,że są one droższe niż zwykłe. Pytanko czy zamiast torycznych to jak kupię zwykłe ale bez tego cylindra tylko z samą moją wadą wzroku bądz lekko mocniejszą to czy będę dobrze widzieć? Czy przez to wzrok mi dalej będzie się psuł?
Majeczka18
 
Posty: 6
Dołączył(a): 11 gru 2018, o 13:47

Poprzednia strona

Powrót do Soczewki kontaktowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron