Soczewka na jedno oko.

Soczewka na jedno oko.

Postprzez drmar20 » 5 paź 2020, o 12:29

Hej mam wadę wzroku +5 tylko na jedno oko i nosze obecnie okulary. Czy jest możliwość dobrać soczewki bądż soczewkę tylko na jedno oko? Doradzicie?
drmar20
 
Posty: 2
Dołączył(a): 5 paź 2020, o 09:04

Re: Soczewka na jedno oko.

Postprzez Kamil08 » 6 paź 2020, o 11:19

Cześć. Ja również mam wadę na jedno oko +4.25/-1.25 i tak jak ty nosiłem okulary do tej pory. Ale byłem u okulisty, który stwierdził,że noszenie soczewki na jedno oko będzie nawet lepszym rozwiązaniem z tym,że ja wybrałem soczewki jednodniowe. Noszę je już dwa miesiące i po wizycie kontrolnej po której okazało się że wszystko jest ok-nie rozstaję się z nimi. Nabrałem większej pewności siebie. Nie wiem gdzie ty chodzisz do okulisty, ale ja byłem w Suwałkach mimo,ze to kawał drogi ode mnie. Dokładny adres znajdziesz tu http://www.suwalki.optyczny.pl. Powodzenia.
Kamil08
 
Posty: 4
Dołączył(a): 15 cze 2018, o 08:06

Re: Soczewka na jedno oko.

Postprzez Sijka00 » 7 paź 2020, o 13:34

Ja również nosze soczewkę na jedno oko ponieważ drugie jest całkiem zdrowe. Nie ma przeciwwskazań chyba,że okulista powie inaczej.Dlatego bardzo ważne jest aby udać się do dobrego okulisty.
Sijka00
 
Posty: 1
Dołączył(a): 10 sty 2019, o 10:04

Re: Soczewka na jedno oko.

Postprzez Lena819 » 16 paź 2020, o 09:22

Muszę przyznać,że zaciekawił mi adres i opinie na temat tego zakładu optycznego http://www.suwalki.optyczny.pl a,że jestem z okolic postanowiłam się tam wybrać na konsultacje i sprawdzić prawdziwość opinii. Jestem osobą zmienną więc czasami noszę okulary,czasami soczewki i poprosiłam o zbadanie wzroku dobranie szkieł oraz soczewek. Jakie było moje zaskoczenie kiedy po 1.otrzymałam receptę na okulary(przeważnie nie wydają tylko w karcie zapisują)
2.dobrano mi soczewki a to tego dostała miesięczne próbne gratis. Co jeszcze mnie zadziwiło? Wyznaczono mi wizytę kontrolną za dwa tyg. zupełnie darmową!! Soczewki jak i szkła dobrano mi perfekcyjnie,gdyż wada wzroku nie zmieniła się a soczewki nosze te same jakie mi zaproponowano. Czyli strzał w dziesiątkę. Brawo lekarz okulista bo faktycznie profesjonalnie do tego podszedł, nie tylko kasę zdarł i brawo salon oraz pani optyk,która służy swoja radą, wiedzą dość wielką oraz zaangażowaniem. Nie ma nachalności czy wciskania czegokolwiek.Ale się rozpisałam.Jesteście świetni jako salon optyczno-okulistyczny.Tak trzymajcie.
Lena819
 
Posty: 4
Dołączył(a): 22 sie 2019, o 11:21


Powrót do Soczewki kontaktowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość