Jaka kasa fiskalna do gabinetu?

Informacje o nowych produktach na rynku: szkła, materiały, zaawansowane technologie, ciekawe rozwiązania

Jaka kasa fiskalna do gabinetu?

Postprzez zorka » 28 lut 2011, o 01:55

Zastanawiam się jaką teraz kasę kupić, bo skoro już musze mięc. Nie chcę jakiejś duże i zajmującej połowę biurka i z masą funkcji, jak dla mnie to taki lepszy kalkulator z możliwością wystawiania paragonów...;) Może ktoś mógłby mi coś polecić takiego?
zorka
 
Posty: 1
Dołączył(a): 27 lut 2011, o 23:11

Re: Jaka kasa fiskalna do gabinetu?

Postprzez OptykAniaM » 3 mar 2011, o 16:44

Myślę że jeżeli już trzeba ją mieć w gabinecie, to powinna być prosta, funkcjonalna i najlepiej żeby była niewielkich rozmiarów aby nie zajmowała dużo miejsca na biurku. Wybór jest duży, wystarczy poszukać w internecie albo w lokalnym punkcie sprzedaży i serwisowania kas fiskalnych.Trudno jest polecić coś konkretnego gdyż każdy ma inny gust. Na pewno uda Ci się znaleźć coś odpowiedniego. Pozdrawiam
OptykAniaM
 
Posty: 136
Dołączył(a): 24 sty 2011, o 11:18
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Jaka kasa fiskalna do gabinetu?

Postprzez Vision-erka » 3 mar 2011, o 17:42

Wydaje mi się że jeżeli gabinet jest wyposażony w komputer z bazą danych pacjentów to wystarczy drukarka fiskalna bardzo małych rozmiarów i odpowiedni do tego program. Jeżeli chodzi o kasę fiskalną to model Posnet Mobile jest urządzeniem przenośnym, dedykowanym do pracy w trudnych warunkach eksploatacyjnych.
Avatar użytkownika
Vision-erka
 
Posty: 48
Dołączył(a): 23 sty 2011, o 19:06
Lokalizacja: W-wa

Re: Jaka kasa fiskalna do gabinetu?

Postprzez Bartosz » 26 maja 2014, o 12:58

Kasa jak kasa ale dużym udogodnieniem jest pojawienie się w niektórych gabinetach komputera z drukarką i nie trzeba zgadywac nazw leków tylko jasno i czytelnie jest wszystko zapisane.
Bartosz
 
Posty: 68
Dołączył(a): 11 maja 2011, o 14:00

Re: Jaka kasa fiskalna do gabinetu?

Postprzez victor » 9 sty 2018, o 16:53

Słyszałem coś ostatnio że weszły nowe przepisy odnoście paragonów, że muszą być zapisywane i wystawiane również w wersji elektronicznej. Słyszał ktoś coś?
victor
 
Posty: 24
Dołączył(a): 10 lis 2016, o 10:34


Powrót do Co nowego na rynku optycznym?

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość