Ostry dyżur okulistyczny w Warszawie - NFZ

NFZ Czy nasze składki wydane są właściwie ?Czy macie kłopoty z zapisem na wizytę ? Czy NFZ oszukuje pacjentów i podmioty współpracujące w świetle prawa ? Może jakieś pozytywne opinie?

Ostry dyżur okulistyczny w Warszawie - NFZ

Postprzez Emo » 23 lut 2011, o 15:29

Ostatnio potrzebowałam natychmiastowej pomocy lekarza okulisty. Przewróciłam się na lodzie i nieszczęśliwie uderzyłam się w głowę przy okazji w okolice oka. Ponieważ po pewnym czasie oko zaczęło dziwnie pulsować udałam się do najbliższego gabinetu okulistycznego, prywatnego, gdzie odprawiono mnie z kwitkiem bo jak to lekarz tłumaczył wymagany jest rentgen oka :shock: ??? i skierował mnie na ostry dyżur. Wszystko ok ale okazuje się że nie każdy szpital ma akurat dyżur okulisty. Pokierowano mnie na drugi koniec W-wy od mojego miejsca zamieszkania, porażka. Moje pytanie jest takie czy istnieje coś takiego jak wykaz dyżurów na dany dzień? To będzie bardzo przydatna informacja dla potrzebujących okulisty na już, nagłe przypadki, wymagające prześwietlenia np. z góry dziękuje.
Emo
 
Posty: 7
Dołączył(a): 17 sty 2011, o 11:10

Re: Ostry dyżur okulistyczny w Warszawie - N.FZ

Postprzez visionnata » 28 lut 2011, o 14:37

Witam Cię Emo i w pewnym stopniu mam dla Ciebie odpowiedź na nurtujące Cię pytanie :) ,mianowicie oczywiście,że istnieje coś takiego jak wykaz ostrych dyżurów zarówno okulistycznych jak i innych specjalizacji, ale niestety zmienia się on w każdym miesiącu(szpitale ustalają go między sobą),dlatego ciężko jest konkretnie określić gdzie akurat danego dnia będzie ten dyżur czynny. Ale istnieje coś takiego jak Informator Krajowy Ostrych Dyżurów i dzwoniąc pod ten numer telefonu 508 866 340 na pewno uzyskasz wszystkie niezbędne informacje.Działa on na terenie całego kraju więc miejsce pobytu nie ma w tym momencie znaczenia. Pozdrawiam ;)
Avatar użytkownika
visionnata
 
Posty: 239
Dołączył(a): 28 sty 2011, o 10:25

Re: Ostry dyżur okulistyczny w Warszawie - NFZ

Postprzez portmanowa » 4 mar 2011, o 15:58

Hej cieszę się,że został poruszony tego typu wątek,ponieważ rzeczywiście jest to mało przyjemne kiedy w momencie nagłego wypadku potrzebujemy pilnie pomocy specjalistów,ale pojawia się pytanie-gdzie się udać?,w którym szpitalu jest akurat ostry dyżur,a znalezienie takich informacji niestety wymaga czasu,a on jest w takich sytuacjach na wagę złota. Zanim zasięgniemy info z internetu to może to źle wpłynąć na stan zdrowia osoby poszkodowanej :( .Dlatego jeszcze świetnie,że ktoś wpadł na pomysł podania konkretnego numeru pod którym udzielają wszystkich niezbędnych informacji,mam nadzieję że nie będę zmuszona z niego często korzystać ale zapewne się przyda ;)
portmanowa
 
Posty: 17
Dołączył(a): 27 gru 2010, o 13:13

Re: Ostry dyżur okulistyczny w Warszawie - NFZ

Postprzez portmanowa » 25 mar 2011, o 15:27

Witam ponownie,dawno mnie nie było na forum,ale to co przeżyłam wczoraj,jest niestety warte uwagi i opisania,a chodzi o nic innego jak pobyt na ostrym dyżurze okulistycznym! Dopiero,co jakiś czas temu chwaliłam informator o ostrych dyżurach i rzeczywiście podtrzymuje swoje zdanie na ten temat,jest on nie zastąpiony w nagłych przypadkach.Wczoraj bardzo szybko uzyskałam informacje na temat tego, w którym szpitalu funkcjonuje ostry dyżur,ale to co zobaczyłam wchodząc do środka przeszło moje najśmielsze oczekiwania.Tłumy ludzi z najróżniejszymi problemami (związanymi oczywiście tylko i wyłącznie z okulistyką) kłębiły się na poczekalni,niesamowita kolejka do rejestracji w celu przedstawienia dokumentu ubezpieczenia,żeby przypadkiem ktoś nie został przyjęty "na lewo" i tak wypełniając formalności a potem czekając przed gabinetem spędziliśmy tam całą noc od godz.21 do 4.00 nad ranem-MASAKRA.Dobrze,że takie punkty istnieją,ale radzę wszystkim aby wystrzegali się takich miejsc-to nic przyjemnego.Dodam jeszcze,że mój mąż miał tylko ciało obce w oku,a mimo tego musiał się tyle nacierpieć.
portmanowa
 
Posty: 17
Dołączył(a): 27 gru 2010, o 13:13

Re: Ostry dyżur okulistyczny w Warszawie - NFZ

Postprzez visionnata » 28 mar 2011, o 10:52

Hej Portmanowa! Szczerze rozumiem i podzielam Twoją złość na zaistniałą sytuację,ale uwierz mi,że tak u nas w kraju jest,było i będzie,że wszystko co się wiąże z darmowym leczeniem,tak właśnie wygląda. Ciekawa jestem,czy gdyby istniały prywatne ostre dyżury,to czy również kolejki byłyby tak kosmiczne? Z drugiej strony gdy taki nagły przypadek zdarzy nam się w ciągu tygodnia i w godzinach dziennych,to wtedy możemy szukać pomocy w prywatnych gabinetach,wtedy mamy 100% pewność,że ostaniemy przyjęci kulturalnie i w określonych godzinach. U nas w gabinecie okulistki zawsze chętnie udzielają pomocy osobom np. z ciałem obcym,wizyta jest wtedy niedużo droższa,ale myślę,że to nie ma znaczenia-liczy się komfort ;)
Avatar użytkownika
visionnata
 
Posty: 239
Dołączył(a): 28 sty 2011, o 10:25

Re: Ostry dyżur okulistyczny w Warszawie - NFZ

Postprzez ostredyzury.pl » 23 lip 2011, o 20:31

Sprostowanie:
Informator Krajowy Ostre Dyżury jest dostępny tylko w postaci witryny internetowej, natomiast nie udziela informacji telefonicznej. Numer telefoniczny wskazany powyżej (508 866 340) był i jest jedynie numerem kontaktowym do twórców Informatora. Harmonogram aktualnych dyżurów można sprawdzić na stronie: http://www.ostredyzury.pl

Administratorzy Informatora ostredyzury.pl
ostredyzury.pl
 
Posty: 1
Dołączył(a): 23 lip 2011, o 20:17

Re: Ostry dyżur okulistyczny w Warszawie - NFZ

Postprzez alicja » 16 lis 2011, o 12:56

Hej
Wystarczy wpisac w google ostry dyżur okulistyczny i automatycznie wyskakuje cala lista sa podane numery tel .Radze jeszcze przedzwonic w dane miejsce poniewaz czasem sa jakies zmiany ktore nie sa uwzglednione na stronie internetowej. Pozdrawiam i życze zeby nie było potrzeby korzystania z takich dyzurów ;)
alicja
 
Posty: 66
Dołączył(a): 12 lis 2011, o 09:59

Re: Ostry dyżur okulistyczny w Warszawie - NFZ

Postprzez Zwierciadło » 8 paź 2013, o 13:09

24H WARSZAWSKA INFORMACJA MEDYCZNA
Przychodnie Gabinety Adresy Telefony Nazwiska
tel. 022 827 89 62 lub tel. 022 826 83 00
Zwierciadło
 
Posty: 29
Dołączył(a): 7 paź 2013, o 09:14

Re: Ostry dyżur okulistyczny w Warszawie - NFZ

Postprzez vanessa » 17 sty 2014, o 16:37

Od niedawna nastąpiły zmiany, ponieważ w każdym szpitalu gdzie znajduje się oddział okulistyczny jest pomoc okulistyczna 24h na dobę. Myślę że na korzyść pacjentów, mniejsze kolejki:) ;)
vanessa
 
Posty: 146
Dołączył(a): 3 sie 2012, o 08:52

Re: Ostry dyżur okulistyczny w Warszawie - NFZ

Postprzez waldek » 29 mar 2014, o 11:21

Tak w teorii, ale w praktyce kończy się na odsyłaniu ze szpitala do szpitala...
waldek
 
Posty: 43
Dołączył(a): 31 sty 2014, o 12:42

Następna strona

Powrót do Narodowy Fundusz Zdrowia NFZ opinie lekarzy i pacjentów

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości