Ostry dyżur okulistyczny

NFZ Czy nasze składki wydane są właściwie ?Czy macie kłopoty z zapisem na wizytę ? Czy NFZ oszukuje pacjentów i podmioty współpracujące w świetle prawa ? Może jakieś pozytywne opinie?

Re: Ostry dyżur okulistyczny

Postprzez pola » 8 paź 2013, o 08:24

wCzteryOczy napisał(a):...
Co do wyjmowania ciał obcych to też chyba wcześniej mówiłam, że ciało obce może być wyciągnięte tylko i wyłącznie w gabinecie zabiegowym, którego w przychodni nie będzie.
U mnie w okolicy ciała obce z oczu wyciągane są głównie w przychodni i nie wiem czy jest tam gabinet zabiegowy czy nie, ale jak już wspominałam w szpitalu nie ma oddziału okulistycznego. Również okuliści w gabinetach prywatnych udzielają pomocy przy ciele obcym w oku. Nie sądze że w przychodni lekarze podejmowaliby się tego gdyby było to bezprawne.
pola
 
Posty: 223
Dołączył(a): 21 kwi 2011, o 10:59

Re: Ostry dyżur okulistyczny

Postprzez ROWERZYSTA » 8 paź 2013, o 09:20

Moim zdaniem w gabinetach prywatnych okuliści wymagają zgody na piśmie, w szpitalu na oddziale okulistycznym zapewne cześciej utrzymuje się zasadę zgody domniemanej
ROWERZYSTA
 
Posty: 173
Dołączył(a): 13 kwi 2011, o 11:51

Re: Ostry dyżur okulistyczny

Postprzez makarena » 19 lut 2014, o 17:31

Ja słyszałam że można wyjąć ciało obce z oka w gabinecie, jeśli klient napisze w karcie że jest to zabieg na jego życzenie. Moim zdaniem to bezpieczne rozwiązanie . ;)
makarena
 
Posty: 18
Dołączył(a): 10 lut 2014, o 13:54

Re: Ostry dyżur okulistyczny

Postprzez martini » 19 mar 2014, o 16:38

Hej, nie wiecie jak to jest teraz z tym ostrym dyżurem okulistycznym?Ostatnio wysłaliśmy pacjentkę do szpitala w Międzylesiu i jej powiedzieli że nie ma wcale takiego dyżuru, pomocy jej udzielono bo jakiś okulista był, ale powiedziano jej że tu nie ma ostrego dyżuru. Nic z tego nie rozumiem. Każdy mówi coś :shock: innego.
martini
 
Posty: 123
Dołączył(a): 1 sie 2012, o 16:57

Re: Ostry dyżur okulistyczny

Postprzez martula » 26 cze 2014, o 09:00

Wiesz co martini, też słyszałam że są kłopoty jesli chodzi o przyjęcia na ostrym dyżurze ostatnio pacjent mówił że czekał z żoną chyba z 9 godzin zanim lekarz przyszedł z oddziału. :-), człowiek który jest w pilnej potrzebie to chyba skona zanim szanowny lekarz będzie miał ochotę sprawdzić co się stało!!!
martula
 
Posty: 122
Dołączył(a): 30 paź 2012, o 14:12

Re: Ostry dyżur okulistyczny

Postprzez martini » 2 gru 2015, o 16:53

Czy coś się zmieniło ostatnio z ostrymi dyżurami???
martini
 
Posty: 123
Dołączył(a): 1 sie 2012, o 16:57

Re: Ostry dyżur okulistyczny

Postprzez soczewka11 » 28 gru 2015, o 14:08

ja nie potrzebowałam więc nie wiem
soczewka11
 
Posty: 279
Dołączył(a): 17 sty 2014, o 12:57

Poprzednia strona

Powrót do Narodowy Fundusz Zdrowia NFZ opinie lekarzy i pacjentów

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron