Makijaż pod okulary

Publikacje, artykuły, nowinki, ciekawostki ze świata optyki okularowej   FAKTY i MITY .

Re: Makijaż pod okulary

Postprzez vanessa » 1 paź 2012, o 09:33

Hej z tym olejem to niee słyszałam ale chyba wole malowac sie tuszem :P chociaz moze kiedys wyprobuje...,...
oj mężczyźni mężczyźni tylko krytykujecie nas za malowanie a mogę się załozyc że każdego z Was kobieta sie maluje :D chcecie zebysmy wygladaly atrakcyjnie to staramy sie jak możemy..........nawet delikatny makijaż chociaż odrobina rózu na policzkach a twarz od razu promienieje ;)
vanessa
 
Posty: 146
Dołączył(a): 3 sie 2012, o 08:52

Re: Makijaż pod okulary

Postprzez fajna-brunetka » 1 paź 2012, o 10:05

Każdy facet twierdzi że woli kobiety które sie nie malują- czemu? ja mam na to swoje wytłumaczenie: otóż wiadomo, ze kobiety potrafią wiele zakamuflowac i jeszcze wiecej uwydatnić ;) nie znaczy to, że muszą to robić, ale nie da sie zaprzeczyc że po umiejetnym makijazu wyglądamy o niebo lepiej. Na moje oko faceci po prostu sie boją swojej reakcji nazajutrz :lol: , że umówią sie na randkę z piękną dziewczyną, a rano przestraszą sie poczochranej dziewczyny bez makijażu albo jeszcze gorzej z rozmazanym makijażem ;p

Mój facet od jakiegoś czasu zmienił nastawienie co do makijażu- kiedys też był zdania, że kobiety nie powinny się malować, ale teraz jak mamy gdzies wyjść to słyszę: "jeszcze musisz sie umalować" Na co odpowiadam, że nie muszę tylko mogę, no ale wiadomo że do przygotowań trzeba doliczyć sporo czasu na przygotowanie sie samej kobiety :)
fajna-brunetka
 
Posty: 602
Dołączył(a): 14 mar 2011, o 16:49

Re: Makijaż pod okulary

Postprzez Olivka » 1 paź 2012, o 12:13

Ja nie rozumiem np dlaczego wiele mężczyzn mówi w domu do swoich kobiet nie maluj się albo po co to robisz a na ulicy oglądają sie za "wytapetowanymi" dziewczynami, to samo odnosi się np do farbowania włosów w domu słyszymy nie farbuj bo zniszczysz włosy a na ulicy wzrok wodzi za np. tlenioną blondynką... ;)
Olivka
 
Posty: 154
Dołączył(a): 7 sie 2012, o 15:43

Re: Makijaż pod okulary

Postprzez Katarzyna » 2 paź 2012, o 11:39

Trzeba znaleźć złoty środek i malować się, ale tak żeby nie przesadzać :)
Podkreślić to co ładne, ale bez tapety. I wtedy my się będziemy czuć dobrze i mężczyzna nie będzie się czuł "oszukany".
Katarzyna
 
Posty: 69
Dołączył(a): 16 lip 2012, o 11:29

Re: Makijaż pod okulary

Postprzez Stylion_pl » 26 paź 2012, o 08:36

to oczywiste, że makijaż pod okulary powinien być bardziej wyrazisty i widoczny. Powinno używać się ciemniejszych i mocniejszych cieni i kredek. Ja jednak mimo, że nosze okulary już kilka ładnych lat to zawsze robię makijaż taki delikatny, a i tak jest widoczny.
Stylion_pl
 
Posty: 96
Dołączył(a): 5 sie 2012, o 07:43

Re: Makijaż pod okulary

Postprzez wCzteryOczy » 27 paź 2012, o 09:26

Stylion_pl napisał(a):to oczywiste, że makijaż pod okulary powinien być bardziej wyrazisty i widoczny. Powinno używać się ciemniejszych i mocniejszych cieni i kredek. Ja jednak mimo, że nosze okulary już kilka ładnych lat to zawsze robię makijaż taki delikatny, a i tak jest widoczny.


Czemu bardziej wyrazisty? Przy plusach, kiedy oczy są "bardziej widoczne" chyba wręcz przeciwnie ;) Najlepiej żeby makijaż nie był "za bardzo" i nie wychodził przed nas. We mnie wszelkie uczucia wyższe zabijają babcie z namalowanymi brwiami i pomalowanymi zębami :lol:
wCzteryOczy
 
Posty: 310
Dołączył(a): 7 sie 2012, o 14:15

Re: Makijaż pod okulary

Postprzez Nela » 11 lut 2013, o 10:39

Zblizające się walentynki sprawiają, że mam ochote oczarowac i zaskoczyc swojego mężczyznę swoim wyglądem- zastanawiam sie nad żółto- brzoskwiniowym makijażem- do tego sukienka z różowej koronki hmmm- cz nie będzie zbyt różowo? Poproszę o Wasze opinie i ewentualne pomysły bo na prawde zalezy mi na tym wieczorze.

Dodam tylko tyle, ze moje kolezanki doradzaja mi mocny szaro -czarny makijaż, lecz chciałabym raczej ożywić swoją twarzyczkę. Śmiało mówcie co modne lub co by pasowało do takiej sukienki- mam troche czasu na trening i chcę go dobrze wykorzystac :)
Nela
 
Posty: 451
Dołączył(a): 10 sie 2011, o 08:13

Re: Makijaż pod okulary

Postprzez margeritta » 11 lut 2013, o 17:21

Hej Nela,jak mam być szczera to chyba jednak troszkę za dużo szczęścia na raz,musisz uważać żeby faceta nie zemdliło ;) ,a tak poważnie to proponuję sukienkę zostawić bez zmian,ale pomyśleć nad bardziej sexy makijażem bo jakoś ten żółty i brzoskiwnia do mnie nie przewawiają. A może zrezygnuj z make-up,podejrzewam,że i tak po kilku minutach zniknie on z Twojej twarzy,więc po co tyle wysiłku :?: ;)
margeritta
 
Posty: 96
Dołączył(a): 29 lip 2011, o 12:52

Re: Makijaż pod okulary

Postprzez Nela » 12 lut 2013, o 10:52

margeritta napisał(a):Hej Nela,jak mam być szczera to chyba jednak troszkę za dużo szczęścia na raz,musisz uważać żeby faceta nie zemdliło ;) ,a tak poważnie to proponuję sukienkę zostawić bez zmian,ale pomyśleć nad bardziej sexy makijażem bo jakoś ten żółty i brzoskiwnia do mnie nie przewawiają. A może zrezygnuj z make-up,podejrzewam,że i tak po kilku minutach zniknie on z Twojej twarzy,więc po co tyle wysiłku :?: ;)


:lol: :lol: :lol: zrezygnować??? ja nie chce go wystraszyc tylko oczarować :D skoro mówisz, że zbyt kolorowo to co mam wymyślić- lubię odważne kolory więc wszelakie połączenia nie sa dla mnie przeszkodą...
Poproszę w takim razie o rady kolorystyczne- dzisiaj mam czas więc będę się mazać w koło paletą barw ;)
Nela
 
Posty: 451
Dołączył(a): 10 sie 2011, o 08:13

Re: Makijaż pod okulary

Postprzez niki » 12 lut 2013, o 13:11

Ja na twoim miejscu posłuchałabym koleżanek, do różowej sukienki zrobiłabym sexi "smoky eyes" w kolorach szarości i czerni. Na usta stonowana bladoróżowa pomadka. Nie będą się gryzły kolory ze sobą, będzie uroczo ;)
niki
 
Posty: 410
Dołączył(a): 22 gru 2010, o 11:46

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Informator użytkownika okularów

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron