Makijaż pod okulary

Publikacje, artykuły, nowinki, ciekawostki ze świata optyki okularowej   FAKTY i MITY .

Re: Makijaż pod okulary

Postprzez Nela » 27 lut 2013, o 13:58

Wyglądać żle- niedobrze, ale jak za dobrze to tez niedobrze- życie jest za bardzo pokomplikowane :lol:
Nela
 
Posty: 451
Dołączył(a): 10 sie 2011, o 08:13

Re: Makijaż pod okulary

Postprzez dzika » 27 lut 2013, o 17:17

Nietety dla nas kobiet nastały ciężkie czasy :D facet nie ma takich problemów-przynajmniej makijaż ma z głowy- :D .
dzika
 
Posty: 534
Dołączył(a): 11 sty 2011, o 17:08

Re: Makijaż pod okulary

Postprzez zKrainyDreszczowcow » 28 lut 2013, o 07:35

Nela napisał(a):Wyglądać żle- niedobrze, ale jak za dobrze to tez niedobrze- życie jest za bardzo pokomplikowane :lol:


Kiedyś widziałam super obrazek dlaczego kobietom tak długo schodzi ubieranie się. Kobieta inna sukienkę ma do pracy, na randkę, na wieczór, na wyjście,a facet jeden garnitur :D
zKrainyDreszczowcow
 
Posty: 55
Dołączył(a): 7 sie 2012, o 14:22

Re: Makijaż pod okulary

Postprzez fajna-brunetka » 28 lut 2013, o 12:46

zKrainyDreszczowcow napisał(a):
Nela napisał(a):Wyglądać żle- niedobrze, ale jak za dobrze to tez niedobrze- życie jest za bardzo pokomplikowane :lol:


Kiedyś widziałam super obrazek dlaczego kobietom tak długo schodzi ubieranie się. Kobieta inna sukienkę ma do pracy, na randkę, na wieczór, na wyjście,a facet jeden garnitur :D


szczerze powiem, że nie mam pojęcia jak sobie mężczyźni z tym radzą- kobieta ma pełna szafę i nie ma co na siebie włożyć , a facet- kilka rzeczy na krzyz i zawsze szybko gotowy... mnie drażni, że zagladajac do szafy mojego mężczyzny widze pustki w porównaniu z objętością mojej garderoby
fajna-brunetka
 
Posty: 602
Dołączył(a): 14 mar 2011, o 16:49

Re: Makijaż pod okulary

Postprzez dzidzia_85 » 12 kwi 2013, o 12:57

Teraz nadchodzi wiosna i pora porządków w kosmetykach. ja preferuje delikatny makijaż na dzień, najlepiej naturalny.
dzidzia_85
 
Posty: 116
Dołączył(a): 22 lut 2013, o 10:52

Re: Makijaż pod okulary

Postprzez welifera » 13 kwi 2013, o 09:50

Mi straszne podoba się intensywny smoky-eye do okularów, z tym że to bardziej opcja na wieczór. A na co dzień wystarczają ładnie podkreślone brwi i rzęsy lekko muśnięte tuszem :)
welifera
 
Posty: 55
Dołączył(a): 8 kwi 2013, o 11:00

Re: Makijaż pod okulary

Postprzez pjakuba23 » 27 kwi 2013, o 12:18

welifera napisał(a):Mi straszne podoba się intensywny smoky-eye do okularów, z tym że to bardziej opcja na wieczór. A na co dzień wystarczają ładnie podkreślone brwi i rzęsy lekko muśnięte tuszem :)


O taak, podzielam Twoje zdanie 'welifera'. Taki makijaż jest bardzo elegancki. Niestety aby wykonać taki magiczny makijaż trzeba się nieźle namęczyć i pogimnastykować przed lustrem (w moim przypadku) :D . Generalnie podczas malowania kobiety nieświadomie robią śmieszne miny - uświadomił mnie o tym mój facet któregoś pięknego dnia :D .
Na codzień można nawet przeciągnąć eyelinerem, też wygląda skromnie :).
pjakuba23
 
Posty: 9
Dołączył(a): 24 kwi 2013, o 10:33

Re: Makijaż pod okulary

Postprzez guana21 » 29 kwi 2013, o 11:15

Ostatnio moja koleżanka, która ma bardzo wyraźne oprawki fioletowe walnęła sobie makijaż w identycznym kolorze...aj nie wyglądało to za dobrze.
Całość się zlewała ;/. To chyba nie jest dobre połączenie
guana21
 
Posty: 15
Dołączył(a): 17 kwi 2013, o 13:36

Re: Makijaż pod okulary

Postprzez welifera » 29 kwi 2013, o 11:59

No fakt kolor cienia pod kolor oprawy nie zawsze wygląda korzystnie, aczkolwiek zdarza się, że niekiedy to połączenie wygląda fajnie. Ja mam koleżankę która ma brązowe matowe plastiki i do tego robi czasami makijaż również w brązach. Używa do tego 3 różnych matowych cieni o 2,3 tony jaśniejsze od oprawy i całkiem ładnie to wygląda.
welifera
 
Posty: 55
Dołączył(a): 8 kwi 2013, o 11:00

Re: Makijaż pod okulary

Postprzez dzika » 29 kwi 2013, o 12:03

No raczej nie.Kolory powinny się różnić.
dzika
 
Posty: 534
Dołączył(a): 11 sty 2011, o 17:08

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Informator użytkownika okularów

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość