Jakie oprawy wybrać?

Publikacje, artykuły, nowinki, ciekawostki ze świata optyki okularowej   FAKTY i MITY .

Re: Jakie oprawy wybrać?

Postprzez Wiktoria M » 20 kwi 2012, o 08:34

LEMUR napisał(a):A co maja wspolnego brwi z okularami?


oczywiście że mają... :D
LEMUR napisał(a):Zwlaszcza, ze kobiety ze swoimi brwiami robia rozne rzeczy Chcesz aby byly widoczne - wybierz mniejsze, chcesz je ukryc - wybierz wieksze.

Ja mam jedną brew ciut wyżej, staram sie to regulować ale mimo wszystko jest to troszke widoczne dlatego moje pytanie...
niki napisał(a):Słyszałam że brwi, choć trochę powinny być widoczne nad okularami przeciwsłonecznymi

u mnie wyglada to tak, że jedna widac bardziej, drugą mniej :(
angelo napisał(a):Jeśli ktoś ma grzywk,która opada na czoło , to okulary mogą zasłaniać brwi.Wygląda to ładnie

mam krótkie włosy wiec grzywka nie przykryje problemu...
LEMUR napisał(a):Wybieram takie ktore mi odpowiadaja


ja wybrałam sobie takie , w których ta jedna brew troszkę wystaje... ogólnie są dopasowane do kształtu twarzy i gdyby nie ten mały mankament to byłoby idealnie. czuję sie w nich dobrze tylko zastanawiam się czy za chwile nie będę słyszała komentarzy na ten temat :(
Wiktoria M
 
Posty: 44
Dołączył(a): 1 sie 2011, o 09:18

Re: Jakie oprawy wybrać?

Postprzez LEMUR » 20 kwi 2012, o 08:52

Wiktoria M napisał(a):oczywiście że mają... :D

aha - chyba tylko gdy jest co pokazac :)

Wiktoria M napisał(a):ja wybrałam sobie takie , w których ta jedna brew troszkę wystaje...

no bo nikt nie jest symetryczny, i co? fajnie tak z jedna wyzej druga nizej? okularow nie wyregulujesz, bo beda krzywo i albo ktos bedzie porownywal do linii brwi albo do innych czesci twarzy i zawsze cos wzgledem czegos bedzie asymetrycznie... ot taka nasza ulomna uroda ;)
Avatar użytkownika
LEMUR
 
Posty: 635
Dołączył(a): 8 cze 2011, o 10:22

Re: Jakie oprawy wybrać?

Postprzez angelo » 20 kwi 2012, o 13:05

To prawda każdy ma swój gust.Jak ktoś czuje się dobrze w dużych okularach to niech kupi takie,a kto w małych,również.Z okularami to jak z ubraniem,u kogoś coś może nam się podobać ale gdy sami założymy,czujemy się źle,dziwnie. :D
angelo
 
Posty: 96
Dołączył(a): 19 sty 2011, o 14:58

Re: Jakie oprawy wybrać?

Postprzez pola » 21 kwi 2012, o 08:04

A mnie się wydaje że brwi wogóle nie są ważne podczas wybierania okularów przeciwsłonecznych. Ważniejszy jest kształt dopasowany do twarzy i szerokość nosa- aby na nim dobrze leżały.
pola
 
Posty: 223
Dołączył(a): 21 kwi 2011, o 10:59

Re: Jakie oprawy wybrać?

Postprzez Wiktoria M » 21 kwi 2012, o 08:51

Widzę że dla Was to śmieszne, może faktycznie przesadzam :oops:
Wiktoria M
 
Posty: 44
Dołączył(a): 1 sie 2011, o 09:18

Re: Jakie oprawy wybrać?

Postprzez Justin » 21 kwi 2012, o 08:57

Jeśli samej sobie się podobasz w tych okularach to w czym problem? wydaje mi się, że jeśli Ty bedziesz zadowolona ludzie będą skupieni na Twoim uśmiechu i nikt nie bedzie zwracał uwagi czy brwi wystaja czy też nie ;)
Wbrew brwiom czujesz sie świetnie i to najważniejsze, więc zamiast o tym myśleć uśmiechaj sie szeroko, o tak :D, a zobaczysz że nikt złego słowa nie powie ;)
Avatar użytkownika
Justin
 
Posty: 226
Dołączył(a): 7 mar 2011, o 16:19
Lokalizacja: Radom

Re: Jakie oprawy wybrać?

Postprzez Sklep_Optyczny » 9 lip 2012, o 18:03

W sumie racja,zwracaj uwagę na swój komfort,natomiast nie na to co powiedzą inni lub też,że coś wystaje. Moim zdaniem ma to zdecydowanie mniejsze znaczenie.
Sklep_Optyczny
 
Posty: 137
Dołączył(a): 22 lip 2011, o 07:31

Re: Jakie oprawy wybrać?

Postprzez kalifornia » 21 maja 2013, o 15:08

zobaczcie co znalazłam, ludzie to już naprawde nie mają co z kasa robić!!!


Okulary za 20 czy 40 tysięcy dolarów, projektu Dolce and Gabbana czy od Bentleya nie robią już wrażenia. Firma Chopard przebiła wszystkich.

Model z kolekcji szwajcarskiej marki luksusowej Chopard, kosztuje aż 4 084 967 dolarów amerykańskich. Za jego projekt odpowiedzialna jest firma De Rigo Vision.

Skąd tak wysoka cena, na pozór zwykłych, okularów? Oczywiście chodzi o diamenty. Znajduje się na nich aż 51 cennych kamieni o całkowitej wadze 4 karatów. Do ich przymocowania wykorzystano specjalną technikę. Poza tym na okularach znajduje się także 60 gram 24-karatowego złota.

Obrazek
kalifornia
 
Posty: 48
Dołączył(a): 9 kwi 2013, o 12:19

Re: Jakie oprawy wybrać?

Postprzez visionnata » 21 maja 2013, o 15:51

Pomijając zaje.....cenę to w tej oprawce nie ma nic specjalnego,a poza tym w naszym kraju strach nikomu by nie pozwolił na noszenie takiego cudeńka. Przy pierwszej lepszej okazji zostałyby ściągnięte z nosa i sprzedane na bazarze :D
Avatar użytkownika
visionnata
 
Posty: 239
Dołączył(a): 28 sty 2011, o 10:25

Re: Jakie oprawy wybrać?

Postprzez zero » 21 maja 2013, o 16:33

w naszym kraju strach nikomu by nie pozwolił na noszenie takiego cudeńka.

Akurat w naszym kraju spokojnie można by to nosić. Wyglądają jak "z kraty" za 20 zl i nikomu nie wpadłoby do głowy, że to tyle kosztuje.
zero
 
Posty: 259
Dołączył(a): 12 sty 2012, o 15:06

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Informator użytkownika okularów

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość