Dobry okulista

Publikacje, artykuły, nowinki, ciekawostki ze świata optyki okularowej   FAKTY i MITY .

Re: Dobry okulista

Postprzez Nela » 12 maja 2017, o 10:41

szczerze to rzadko bywam u internisty, jesli juz to zapisuje sie konkretnego specjalisty, ale to tylko dlatego ze kolejki sa tak dlugie ze i tak trzeba chodzic prywatnie...
Nela
 
Posty: 451
Dołączył(a): 10 sie 2011, o 08:13

Re: Dobry okulista

Postprzez Blondyneczka » 4 maja 2018, o 09:47

Najgorsze jest to że wszyscy płacimy składki i powinniśmy móc korzystać ze specjalisty jeśli nam coś dolega, a tak naprawdę jak nie pójdziesz prywatnie to możesz czekać i czekać w nieskończoność.... Takie są nasze realia niestety!!! :?
Blondyneczka
 
Posty: 13
Dołączył(a): 19 mar 2018, o 10:01

Re: Dobry okulista

Postprzez Nela » 7 maja 2018, o 15:08

Druga sprawa że nie wszystkie poradnie okulistyczne sa odpowiednio wyposażone. Moja ciocia czekała na badanie ponad pół roku a i tak musiala iść prywatnie bo nie mieli jakiegos urządzenia
Nela
 
Posty: 451
Dołączył(a): 10 sie 2011, o 08:13

Re: Dobry okulista

Postprzez Sandra L. » 8 maja 2018, o 15:08

Ja chodzę do okulisty prywatnie! Byłam raz państwowo i więcej nie pójdę!!! Pani okulistka bardzo zła że musi pracować, a sprzęt pożal się Boże z czasów pamiętających moją babcię!! Wyszłam i nawet nie byłam pewna jakie szkła wybrałam(tak szybko okulistka je wkładała i zabierała że zdębiałam!) .
Prywatnie mam taką sympatyczną okulistkę że wszystkim polecam takiego lekarza!!!! przyjeżdza z innego miasta!!
Sandra L.
 
Posty: 7
Dołączył(a): 8 maja 2018, o 13:56

Re: Dobry okulista

Postprzez AndyKrawczyk » 9 maja 2018, o 11:24

W większych miastach zdarzają się poradnie państwowe dobrze wyposażone, ale w mniejszych jest tragedia. Często przyjmują okuliści w podeszłym wieku, posiadający sprzęt sprzed kilkudziesięciu lat. Wtedy nie ma wyjścia, trzeba badać się prywatnie.
AndyKrawczyk
 
Posty: 3
Dołączył(a): 8 maja 2018, o 12:25

Re: Dobry okulista

Postprzez Nela » 9 maja 2018, o 14:49

czasem ten sam okulista przyjmuje i na nfz i prywatnie, ale różnica jest w badaniach ponieważ w prywatnych gabinetach zazwyczaj nie ma takiej nagonki
Nela
 
Posty: 451
Dołączył(a): 10 sie 2011, o 08:13

Re: Dobry okulista

Postprzez Kondzio » 21 maja 2018, o 14:13

Ja chodzę do okulisty prywatnie, bo jak zobaczyłam jakie kolejki powstają w przychodni to mnie dreszcze przeszły!!! Szkoda mi czasu i nerwów na czekanie!
Kondzio
 
Posty: 2
Dołączył(a): 21 maja 2018, o 14:08

Re: Dobry okulista

Postprzez Nela » 23 maja 2018, o 10:09

Kolejka moze tez byc w gabinecie prywatnym, bo czas badania dla pacjenta bywa różny, ale wydaje mi się że mimo wszystko jest spokojniej. Trzeba tez zrozumiec ze godzina zapisu jest godzina orientacyjna i moze troche ulec zmianie.
Nela
 
Posty: 451
Dołączył(a): 10 sie 2011, o 08:13

Re: Dobry okulista

Postprzez Wiki Jedynak » 23 maja 2018, o 14:56

Wszystko rozumiem ,ale w przychodni te starsze Panie strasznie kłótliwe!!! :D Zresztą o której byś tam nie przyszedł to i tak nie będziesz pierwszy ,bo na pewno już jakaś starsza Pani jest!!!! One chyba nie śpią tylko w kolejkach stoją!!!!
Wiki Jedynak
 
Posty: 10
Dołączył(a): 16 kwi 2018, o 08:38

Re: Dobry okulista

Postprzez AndyKrawczyk » 25 maja 2018, o 12:02

A spotkał się ktoś z taka sytuacją: wizyty u dwóch okulistów i spora rozbieżność w zleceniach na okulary. Wydaje się że u jednego i u drugiego okulisty dobrze widziałem w wybranych szkłach... Co zrobić? Z której recepty skorzystać?
AndyKrawczyk
 
Posty: 3
Dołączył(a): 8 maja 2018, o 12:25

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Informator użytkownika okularów

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron