Dobry okulista

Publikacje, artykuły, nowinki, ciekawostki ze świata optyki okularowej   FAKTY i MITY .

Re: Dobry okulista

Postprzez zero » 11 wrz 2018, o 10:28

Słyszeliśmy, słyszeliśmy, ale wygląda mi na to, że teksty na tej stronie nie pisał profesjonalista. Raczej jakiś marketingowiec nie mający pojęcia o czym pisze.
zero
 
Posty: 259
Dołączył(a): 12 sty 2012, o 15:06

Re: Dobry okulista

Postprzez futbolista » 18 lis 2019, o 13:33

Powiem Wam, że dla mnie dobry okulista to nie tylko taki, który wszystko wie i potrafi, ale również taki, który potrafi sie przyznać do błędu. Nie ma się co oszukiwac , że dobry specjalista zawsze ma duzo pacjentów, czasem na wizyte trzeba dłużej poczekać, ale taki zapracowany człowiek tez czasem może sie pomylić, i kiedys byłem świadkiem sytuacji, kiedy pacjent pzyszedł z rewizyta poniewaz cos było nie tak z okularami wykonanymi na receptę. Nawet nie wiecie jak ten okulista urósł w moich oczach, kiedy przyznał, ze faktycznie jego błąd w wypisywaniu recepty. Tam chyba chodziło o czeski błąd. Na szczęście ten pacjent tez wrócił a nie z niezadowoleniem chodził w okularach.
Ta sytuacja mnie nauczyła, ze warto mówić i szukac przyczyny.
futbolista
 
Posty: 12
Dołączył(a): 5 cze 2018, o 13:46

Re: Dobry okulista

Postprzez nalepa0920 » 9 lis 2020, o 11:08

A ja szukam dobrego okulisty i takiego,który w tych czasach przyjmuje w obrębie woj.podlaskiego bliżej Suwałk ponieważ mieszkam pod sama granicą z Litwą. Koś coś może mi pomóc?
nalepa0920
 
Posty: 1
Dołączył(a): 9 lis 2020, o 09:59

Re: Dobry okulista

Postprzez okularnica7 » 1 paź 2021, o 10:20

Ja kojarzę, że w okolicach Warszawy dobrzy okuliści to są w Warszawie ale w Falenicy. Babcia często tam jeździła swego czasu i sobie chwaliła.
okularnica7
 
Posty: 10
Dołączył(a): 27 wrz 2021, o 11:14

Poprzednia strona

Powrót do Informator użytkownika okularów

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości