Makijaż pod okulary

Publikacje, artykuły, nowinki, ciekawostki ze świata optyki okularowej   FAKTY i MITY .

Re: Makijaż pod okulary

Postprzez Judyta » 4 paź 2011, o 19:22

Nela, też o tym słyszałam. Może nie dosłownie o maści na żylaki ale na obrzęki, krwiaki i sińce np.takich po urazach mechanicznych itp. Przyznaję że nawet kiedyś taką zakupiłam na obrzęki pooperacyjne, rzecz jasna bez recepty oraz maść arnikową, ale nie mogę potwierdzić efektu ponieważ jak z każdym kosmetykiem mam problem z ich regularnym stosowaniem i w ogóle stosowaniem ;)
Judyta
 
Posty: 17
Dołączył(a): 5 maja 2011, o 15:54

Re: Makijaż pod okulary

Postprzez Mała » 5 paź 2011, o 08:38

U wielu ludzi na skutek zmęczenia pojawiają się pod oczyma ciemne kręgi. Podkrążone oczy postarzaja zarówno kobiety jak i mężczyzn. Jeśli nie mamy czasu by odpocząć możemy pod każdym z oczu położyć plaster dojrzałego awokado. Można też rozjaśnic te cienie nakładając na nie pastę z mielonych migdałów i mleka.
Mała
 
Posty: 90
Dołączył(a): 8 kwi 2011, o 09:15

Re: Makijaż pod okulary

Postprzez A.M. » 10 paź 2011, o 13:45

Czasem po prostu taka jest nasza uroda, że oczy mamy podkrążone. Wtedy można spać okrągłą dobę i nic nie pomoże. Na szczęście możemy skórę wokół oczu rozjaśnić, firmy kosmetyczne już o to zadbały. Korektorów rozjaśniająco-rozświetlających jest cała gama i są takie lekkie i jednocześnie dobrze maskujące. Nic tylko na zakupy :D
A.M.
 
Posty: 109
Dołączył(a): 21 gru 2010, o 13:53

Re: Makijaż pod okulary

Postprzez Kara90 » 10 paź 2011, o 19:15

Mój kumpel ZEZ dobrze mówi :P TRzeba się wyspać to nie będzie podkrążonych oczu :PP Pozatym dziewczyny makijaz tylko wam niszczy cerę aaa jeżeli już się upieracie żeby coś podreślało oko to zróbcie sobie makijaż pernamentny i nie trzeba będzie się męczyć napewno jeżeli chodzi o soczewki kontaktowe a i zawsze czsu mniej traimy na ranną toaletę ;) POzdro
Avatar użytkownika
Kara90
 
Posty: 135
Dołączył(a): 23 maja 2011, o 11:04

Re: Makijaż pod okulary

Postprzez Justin » 11 paź 2011, o 10:02

Kara90 napisał(a):Mój kumpel ZEZ dobrze mówi :P TRzeba się wyspać to nie będzie podkrążonych oczu :PP


wow już zaczynają się załyłości na fo ;PP

Kara90 napisał(a): Pozatym dziewczyny makijaz tylko wam niszczy cerę aaa jeżeli już się upieracie żeby coś podreślało oko to zróbcie sobie makijaż pernamentny i nie trzeba będzie się męczyć napewno jeżeli chodzi o soczewki kontaktowe a i zawsze czsu mniej traimy na ranną toaletę ;) POzdro


Nie przesadzajmy poranny jakiś delikatny makijaż to góra 5 min. Ja jestem nauczona kilku zasad i tego będę sie trzymać: oczyścic skórę ze zrogowaciałego naskórka przynajmniej raz w tygodniu, a codzienna pielęglacja to: minimum 2x dziennie tj. rano i wieczorem umyć twarz, wyrównać ph, nanieść krem bądź emujsję odżywczą, a rano dodatkowo jeszcze nałożyć podkład( oczywiscie dobrze dobrany!!!). Do tego wytuszowac rzesy, nałożyć błyszczyk i podkreślić kontur twarzy różem i zadowolenie gotowe. Na prawdę nie zajmuje to dużo czasu a same dla siebie wyglądamy ładniej i skóra jest odpowiednio pielęgnowana. A jeśli faktycznie ktoś ma cienie pod oczami to faktycznie jest też cała masa rozświetlających te okolice produktów.
Avatar użytkownika
Justin
 
Posty: 226
Dołączył(a): 7 mar 2011, o 16:19
Lokalizacja: Radom

Re: Makijaż pod okulary

Postprzez Kara90 » 11 paź 2011, o 10:44

A co Justin? Zazdrościsz relacji panujących między niektórymi forumowiczami?? ;p a po drugie czy koleżanka mi minęła się przypadkiem z powołaniem?? Ja tutaj widzę duży zasób wiedzy dermatologicznej xD może to pomysł na czas wolny?? Otwórz gabinet kosmetyczny wieczorkami ;)) może kiedyś się pokuszę o jakieś oczyszczenie w toksyn mojej twarzy? Pozdrawiam
Avatar użytkownika
Kara90
 
Posty: 135
Dołączył(a): 23 maja 2011, o 11:04

Re: Makijaż pod okulary

Postprzez zez_ukryty » 12 paź 2011, o 00:11

O dzizasss, lejdis wyluzujcie ;d
zez_ukryty
 
Posty: 516
Dołączył(a): 14 mar 2011, o 22:47

Re: Makijaż pod okulary

Postprzez LEMUR » 12 paź 2011, o 09:34

zez_ukryty napisał(a):O dzizasss, lejdis wyluzujcie ;d

nie da rady, to podobno wszystko dla nas - facetow, ale wydaje mi sie ze to cos na zasadzie "wyscigu zbrojen" :mrgreen:
Avatar użytkownika
LEMUR
 
Posty: 635
Dołączył(a): 8 cze 2011, o 10:22

Re: Makijaż pod okulary

Postprzez A.M. » 12 paź 2011, o 11:43

Oj panowie, panowie, nie schlebiajcie sobie. Tak naprawdę to wszystko dla naszego lepszego samopoczucia. Ale wiadomo jak kobieta zadowolona to i wstronę swojego pana przychylniejszym wzrokiem spojrzy ;)
A.M.
 
Posty: 109
Dołączył(a): 21 gru 2010, o 13:53

Re: Makijaż pod okulary

Postprzez Kara90 » 12 paź 2011, o 13:04

Zezie, LEMURKU przecież wszystko co piszemy na forum nie ma mieć złośliwego kontekstu ;) Wydaje mi się że mamy z Justin na tyle dużo dystansu do siebie, tego forum, osób które się na nim wypowiadają że nie wszystko co piszemy musi być napisane ze stoicką powagą ;) Zawsze trochę humoru na forum się przyda. Poza tym jestem przekonana że Justin ma do tego takie same podejście jak ja ;) Prawda kochana nasza optyczko-dermatokożko??? ;)
Avatar użytkownika
Kara90
 
Posty: 135
Dołączył(a): 23 maja 2011, o 11:04

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Informator użytkownika okularów

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość