Makijaż pod okulary

Publikacje, artykuły, nowinki, ciekawostki ze świata optyki okularowej   FAKTY i MITY .

Re: Makijaż pod okulary

Postprzez Justin » 12 paź 2011, o 13:56

Elo
zez_ukryty napisał(a):O dzizasss, lejdis wyluzujcie ;d


LEMUR napisał(a):
zez_ukryty napisał(a):O dzizasss, lejdis wyluzujcie ;d

nie da rady, to podobno wszystko dla nas - facetow, ale wydaje mi sie ze to cos na zasadzie "wyscigu zbrojen" :mrgreen:


nie bardzo rozumiem o co wam kaman ;/ w każdym razie ja tu wbijam bo lubię czasem coś tam napisać a czasem przyczepić się do jakiegos stwierdzenia, jak już kiedyś powiedziałam lubię potyczki słowne ot i tyle :)
Avatar użytkownika
Justin
 
Posty: 226
Dołączył(a): 7 mar 2011, o 16:19
Lokalizacja: Radom

Re: Makijaż pod okulary

Postprzez Mała » 17 paź 2011, o 11:21

Jeśli sińce bądź opuchlizna pod oczami się utrzymuje to warto się zastanowić nad inną przyczyną niż przemęczenie. Może to być też oznaką odwodnienia lub problemów z nerkami...

Jednym słowem trzeba dbać o siebie by nie dopuścić do większych problemów - a to wszyscy wiedzą.
Mała
 
Posty: 90
Dołączył(a): 8 kwi 2011, o 09:15

Re: Makijaż pod okulary

Postprzez Nela » 26 lis 2011, o 17:34

Hej,

od jakiegos czasu jestem użytkownikiem okularów i szczerze powiem, że w kwestii makijażu jest to plus bo ciekawa oprawa sprawia,że oko wygląda naprawdę fajnie nawet bez makijażu :) lenistwo jest zakamuflowane :)
Nela
 
Posty: 451
Dołączył(a): 10 sie 2011, o 08:13

Re: Makijaż pod okulary

Postprzez pola » 28 lis 2011, o 10:01

Dokładnie tak jest. Makijaż + ciekawe okulary wygląda super, ale czasem jak mam dzień wolny i ogarnia mnie lenistwo, muszę wyskoczyć do sklepu nakładam okulary i jest ok. Bez makijażu a jednak nie czuję się tak "goło".
pola
 
Posty: 223
Dołączył(a): 21 kwi 2011, o 10:59

Re: Makijaż pod okulary

Postprzez optyk-mila » 28 lis 2011, o 13:15

Hej,rzeczywiście czasami nosząc okulary można łączyć przyjemne z pożytecznym. Dzisiaj moja koleżanka po fachu dowiedziała się,że niestety będzie zmuszona korzystać z pomocy okularów do pracy przy komputerze,a w tym wszystkim najlepsze jest to,że podczas wybierania oprawy okropną uwagę przywiązywała do tego,by soczewka była na tyle wydłużona żeby zakrywała tzw.worki pod oczami. Więc wniosek z tego taki,że nosząc okulary nie koniecznie trzeba się malować aby częściowo zatuszować mankamenty naszej twarzy.
optyk-mila
 
Posty: 177
Dołączył(a): 14 maja 2011, o 12:24

Re: Makijaż pod okulary

Postprzez Illusion » 28 lis 2011, o 13:22

Witam!
Oczywiście, że dobrze dobranymi okularami można wiele zdziałać. Można twarz optycznie wyszczuplić, uwydatnić oczy, zakryć właśnie worki pod oczami, dodać swojej twarzy "wyrazu", zmienić swój image w zależności od potrzeby...kwestia dobrego dobrania oprawy.
Illusion
 
Posty: 39
Dołączył(a): 16 sie 2011, o 15:42

Re: Makijaż pod okulary

Postprzez J.M. » 28 lis 2011, o 15:28

Niektórzy poprzez makijaż dodają,(bo chcą)lat.Tak też jest z okularami.Okulary na nosie dodają powagi.
J.M.
 
Posty: 267
Dołączył(a): 22 gru 2010, o 10:35

Re: Makijaż pod okulary

Postprzez optyk-mila » 29 lis 2011, o 15:21

W dzisiejszych czasach ludzie noszą okulary bo są do tego zmuszeni. Ciągła praca przed monitorem komputera,w sztucznym oświetleniu czy jazda samochodem w nocy mają niestety negatywny wpływ na nasz wzrok,dlatego często mimo woli inwestujemy w zakup okularów. Jednak cofając się kilka lat wstecz niektórzy sprawiali sobie "patrzałki" właśnie w celu poprawienia swojego wyglądu,miałam kolegę który używał okularów dla tzw."szpanu" i przyznam szczerze,że dodawały mu one urody,ale mimo tego do dziś jest starym kawalerem hi hi hi.
optyk-mila
 
Posty: 177
Dołączył(a): 14 maja 2011, o 12:24

Re: Makijaż pod okulary

Postprzez Sylwunia » 29 lis 2011, o 15:31

Ha ha ha...to na pewno przez te okulary :D może były źle dobrane...albo dobierał je optyk mężczyzna...i wtedy wszystko jasne!! :lol: kobiety mają lepszy gust 8-) Moim zdaniem, żeby okulary dodały facetowi uroku muszą być naprawdę fajne!!
Sylwunia
 
Posty: 37
Dołączył(a): 31 mar 2011, o 13:50

Re: Makijaż pod okulary

Postprzez Mała » 30 lis 2011, o 09:37

Zgadzam się ze stwierdzeniem, że dobrze dobrane okulary dodają (szczególnie mężczyznom) powagi, ba nawet czytałam , że wyglądają na lepiej zarabiajacych. Niby to tylko wrażenie, bo każdy ma to w głowie co ma ale pierwsze wrażenie jest ważne.
Mała
 
Posty: 90
Dołączył(a): 8 kwi 2011, o 09:15

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Informator użytkownika okularów

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron