Okularnik = wyższy iloraz inteligencji?

Publikacje, artykuły, nowinki, ciekawostki ze świata optyki okularowej   FAKTY i MITY .

Re: Okularnik = wyższy iloraz inteligencji?

Postprzez zez_ukryty » 20 wrz 2011, o 15:18

Kara90 napisał(a):Ojej to pomyłka a Ty Katherinko od razu sprowadzasz wszystko do jednego ;p a żebyś wiedział że jeżeli tylko bym widziała gdzie mieszkasz, lub w jakim optyku mogę Cie spotkać na pewno z przyjemnością bym odwiedziła. Ciekawe czy w cztery oczy jesteś tak samo śmiały i rozmowny ;) Wzbudzasz tyle różnych emocji na tym forum, że na pewno nie tylko mi chodzi po głowie spotkanie Twojej ciekawej i kontrowersyjnej osoby ;)


huhu ;d w życiu jestem tak samo śmiały i rozmowy jak tu. Wiadomo - ma człowiek swoje gorsze dni, kiedy jestem śnięty albo rozdrażniony. Ale najczęściej gaduła i ironista. Nawet ostatnio moim gadulstwem i otwartością zainteresowałem piękną i niezwykle inteligentną kobietę co jest dla mnie niebywałym zdziwieniem i jakoby sukcesem (aż się musiałem Wam pochwalić :P ) . A spotkać to się może kiedyś spotkamy, wiadomo świat jest tak na prawdę bardzo mały. Ciekawe z jakiego rewiru RP jesteś ;> .
zez_ukryty
 
Posty: 516
Dołączył(a): 14 mar 2011, o 22:47

Re: Okularnik = wyższy iloraz inteligencji?

Postprzez omega » 20 wrz 2011, o 16:05

Witajcie po długiej przerwie. Forum nabrało rozmachu od stycznia kiedy tu byłem ostatni raz. Ciekawe tematy widzę poruszacie. Jak wybierałem swoje pierwsze okulary starałem się wybrać jak najmniej widoczne, teraz po pół roku zdecydowałem się na zakup kolejnych, mocnych, widocznych. One działają!!!
Avatar użytkownika
omega
 
Posty: 16
Dołączył(a): 20 gru 2010, o 22:10

Re: Okularnik = wyższy iloraz inteligencji?

Postprzez Kara90 » 20 wrz 2011, o 16:57

Drogi ZEZie proponuje tą rozmowę przenieść do odpowiedniego działu czyli "POZNAJMY SIĘ" ;)
Avatar użytkownika
Kara90
 
Posty: 135
Dołączył(a): 23 maja 2011, o 11:04

Re: Okularnik = wyższy iloraz inteligencji?

Postprzez katherina » 21 wrz 2011, o 13:41

Widzisz omeg ;) okulary to biżuteria dla twarzy zarówno kobiet jak i mężczyzn :) bardzo często to podkreślam a jeśli Twój avatar odzwierciedla Twoje prawdziwe ja to takiemu facetowi na 100% dodadzą inteligencji, bo męskości to raczej Ci nie brak ;)
Pozdrawiam Katherina :)
Avatar użytkownika
katherina
 
Posty: 193
Dołączył(a): 19 gru 2010, o 23:28
Lokalizacja: Warszawa

Re: Okularnik = wyższy iloraz inteligencji?

Postprzez Nela » 1 paź 2011, o 10:19

Tak sobie myślę, że każda zmiana na lepsze daje nam dużo radości. Nowa fryzura, nowe ubranie...
nowe okulary zapewne też. Po mojej oststniej kontroli u okulisty Pani doktor powiedziała, że ogólnie nie muszę ciągle nosić okularów, ale jak będę miała bardzo zmęczony wzrok to mogę je zakładać więc dziś wybieram się na polowanie ciekawych opraw ;)
mam nadzieję, że dobiorę sobie takie, by wyglądać ciekawie i interesująco.
Nela
 
Posty: 451
Dołączył(a): 10 sie 2011, o 08:13

Re: Okularnik = wyższy iloraz inteligencji?

Postprzez mati-wawa » 22 lis 2011, o 12:14

Witam
Moim zadaniem okulary nie mają nic wspólnego z ilorazem inteligencji u danego człowieka. Rodzimy się, rodzice wychowuja nas najlepiej jak potrafią, zapisuja na dodatkowe lekcje, inwestują w nasze hobby i są w stanie zrobić dla nas wszystko - abyśmy stawali sie coraz bardziej inteligentni i madrzy. Stereotyp okularnika =wyzszy iloraz inteligencji nie jest prawdziwy w moim rozumowaniu!!! :P
Chociaż nie mam nic przeciwko okularom ;)
Pozdrawiam
mati-wawa
 
Posty: 55
Dołączył(a): 2 lis 2011, o 22:11

Re: Okularnik = wyższy iloraz inteligencji?

Postprzez Sklep_Optyczny » 4 sty 2012, o 15:43

Przecież dobrze wiemy,że to tylko stereotyp,który utarł się dawno temu. Dla mnie nie ma to nic wspólnego z inteligencją,a raczej z naszym wzrokiem i tym aby na co dzień było nam po prostu łatwiej.
Sklep_Optyczny
 
Posty: 137
Dołączył(a): 22 lip 2011, o 07:31

Re: Okularnik = wyższy iloraz inteligencji?

Postprzez fajna-brunetka » 14 sty 2012, o 09:43

Czasem ludzie chyba maja dużą potrzebę noszenia okularów... Znam pewna damę, która z zalecen lekarskich ma zalecone okulary do czytania... Zrobiła je kilka dni temu i chyba chce zabłysnąć w otoczeniu bo w czasie całego dnia pracy nie zdejmuje ich z nosa już przez dobre kilka dni ;) ba nawet wracała w nich do domu :lol: Po co takie zachowanie?? Mogła sobie zrobic progresy jeśli chcce chodzić ciągle ;)
fajna-brunetka
 
Posty: 602
Dołączył(a): 14 mar 2011, o 16:49

Re: Okularnik = wyższy iloraz inteligencji?

Postprzez Sklep_Optyczny » 6 mar 2012, o 17:27

Dobre podejście do tematu :) Wydaje mi się jednak,że po prostu chce coś zmienić w swoim życiu i być powiedzmy "bardziej atrakcyjną" dla innych. Podkreśla to noszą okulary,ale jeżeli to nie szkodzi jej to n oczy to w porządku,niech podtrzymuje ten styl:)
Sklep_Optyczny
 
Posty: 137
Dołączył(a): 22 lip 2011, o 07:31

Re: Okularnik = wyższy iloraz inteligencji?

Postprzez Justin » 7 mar 2012, o 21:54

a ja miałam okazje poznać Panią, która tak bardzo chciała nosić okulary, że chodziła po różnych okulistach by dostać receptę na swoje upragnione okulary ;)(- tak sama opowiadała)

... więc czasem ludzie po prostu chcą chodzić w okularach i tyle, dlatego pewnie niektórzy robią zerówki z antyrefleksem, by niekoniecznie ciągle ale choćby sporadycznie je zakładać na nosek i najzwyczajniej na świecie inaczej wyglądać.
Avatar użytkownika
Justin
 
Posty: 226
Dołączył(a): 7 mar 2011, o 16:19
Lokalizacja: Radom

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Informator użytkownika okularów

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości