Okularnik = wyższy iloraz inteligencji?

Publikacje, artykuły, nowinki, ciekawostki ze świata optyki okularowej   FAKTY i MITY .

Re: Okularnik = wyższy iloraz inteligencji?

Postprzez Endi » 29 mar 2011, o 17:48

Myślisz, że nie próbowałem ;) ale ona już się chyba napatrzyła na takich jak ja :D i wie czym to pachnie :? ale do wytrwałych świat należy, może jej podeśle adres tego forum będzie łatwiej jak poczyta jak wychwalam :lol:
Pozdro zezu :) ( bez nawet ironicznego buziaka) :D
Endi
 
Posty: 4
Dołączył(a): 22 mar 2011, o 19:20

Re: Okularnik = wyższy iloraz inteligencji?

Postprzez zez_ukryty » 30 mar 2011, o 11:02

Chciałem coś napisać ale kobiety na forum by się zbulwersowały :D . Więc sobie daruje :D . Pzdr.
zez_ukryty
 
Posty: 516
Dołączył(a): 14 mar 2011, o 22:47

Re: Okularnik = wyższy iloraz inteligencji?

Postprzez zez_ukryty » 30 mar 2011, o 12:14

Ja tam lubię okulary moje (mam ich 10 par + soczewki kontaktowe). No ale faktycznie w byciu supa-hero trochę przeszkadzają. Chociaż w "Matrixie" skakali, biegali i żyli ;d. Kobiety wolą jednak mężczyzn bez okularów bo to podobno "lepsze geny" .
zez_ukryty
 
Posty: 516
Dołączył(a): 14 mar 2011, o 22:47

Re: Okularnik = wyższy iloraz inteligencji?

Postprzez Justin » 30 mar 2011, o 21:24

Nie zgadzam się że kobiety wolą mężczyzn bez okularów... to indywidualna sprawa, każda kobieta jest inna i każda na co innego zwraca uwagę ;) Na pewno mężczyzna musi mieć to "coś" by w ogóle zwrócić uwagę kobiety, same okulary nie maja tu nic do rzeczy, w rozmowie wszystko wychodzi...

Miłego wieczorku :)
Avatar użytkownika
Justin
 
Posty: 226
Dołączył(a): 7 mar 2011, o 16:19
Lokalizacja: Radom

Re: Okularnik = wyższy iloraz inteligencji?

Postprzez Sylwunia » 31 mar 2011, o 14:00

Cześć Wszystkim:) Zgadzam się z Justin-myślę, że okulary nie mają tu nic do rzeczy. Liczy się całokształt i tzw. chemia. Oczywiście na pewno każdy ma swoje upodobania typu jedne kobiety lubią zarost inne nie, jedne lubią jasne niebieskie oczy u mężczyzn inne czarne-ale na pewno nie to decyduje o tym czy ktoś nam się podoba czy nie. Ja na przykład nie zwracam uwagi na to czy mężczyzna nosi okulary czy nie. Ale jak już nosi to podobają mi się takie odważne, męskie oprawy z szerszym zausznikiem. I powinny być koniecznie dobrze dobrane do twarzy, stylu a nawet osobowości. Okulary potrafią dodać mężczyźnie uroku i charakteru. Panowie uwierzcie-okulary są COOL :!: :D
Sylwunia
 
Posty: 37
Dołączył(a): 31 mar 2011, o 13:50

Re: Okularnik = wyższy iloraz inteligencji?

Postprzez Judyta » 5 wrz 2011, o 12:41

Coś ode mnie i Pani Agnieszki Osieckiej w wykonaniu Sławy Przybylskiej :)
http://www.youtube.com/watch?v=WOXRCnxMsc8
Teoria, przesłanie tego wątku było już znane lata temu.
Judyta
 
Posty: 17
Dołączył(a): 5 maja 2011, o 15:54

Re: Okularnik = wyższy iloraz inteligencji?

Postprzez Kara90 » 17 wrz 2011, o 10:46

hehe, szczerze mówiąc ja po prostu myślę że ZEZ tak napisał ponieważ potrzebował naszej reakcji w której to dementujemy te pogłoski, plotki, fanaberie wymyślone i wypowiedziane tak naprawdę przez nie wiadomo kogo :)) Tak więc, drogi ZEZie jeżeli facet jest oryginalnym człowiekiem z pasją, sympatycznym, z humorem i ma coś w sobie to w tym momencie mało ważny staje się fakt czy jest brzydki, ładny, gruby, wysoki, zapadnięta chabeta, w jedną nogą krótszą i jednym palcem mniej i czy nosi te OKULARY czy nie. Ważne jest to że potrafi przyciągnąć swoim urokiem i zachowaniem kobietę :)
Avatar użytkownika
Kara90
 
Posty: 135
Dołączył(a): 23 maja 2011, o 11:04

Re: Okularnik = wyższy iloraz inteligencji?

Postprzez zez_ukryty » 17 wrz 2011, o 14:04

Serio? A jak się nie myje, ma dziurawe zęby i śmierdzi potem to w dalszym ciągu jest interesujący bez względu na to co robi? :P rotfl No interesujące może jest to co robi ale on sam już mniej :D .
zez_ukryty
 
Posty: 516
Dołączył(a): 14 mar 2011, o 22:47

Re: Okularnik = wyższy iloraz inteligencji?

Postprzez Kara90 » 19 wrz 2011, o 10:40

Pewnie że jest interesujący. Zawsze faceta można zmienić a jeżeli jest na w sobie ową inteligencje, potencjał i fajny charakter to nie będzie zaborczy i będzie potrafił pójść na kompromis. To tylko wy jesteście wzrokowcami a my musimy się dla was robić na bóstwo. Dla nas jest najważniejsze żebyście nas szczerze kochali, byli wsparciem i czuły się bezpiecznie przy waszym boku ;))
Avatar użytkownika
Kara90
 
Posty: 135
Dołączył(a): 23 maja 2011, o 11:04

Re: Okularnik = wyższy iloraz inteligencji?

Postprzez zez_ukryty » 19 wrz 2011, o 10:53

Kara90 napisał(a):Zawsze faceta można zmienić

Mówimy o facetach czy pantoflach? Spróbuj zmienić faceta to nauczysz się żeby więcej tego nie robić :P .
Facet może się zmienić dla Ciebie jeżeli będziesz tego warta i na prawdę będzie Cię kochał. A tak to sama nie próbuj. Bo na siłę nic nie wskórasz a skutek będzie odwrotny od zamierzonego.
zez_ukryty
 
Posty: 516
Dołączył(a): 14 mar 2011, o 22:47

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Informator użytkownika okularów

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron