Varilux soczewki

Okulary 2 w 1 , 3 w 1 . Czy takie okulary zdają egzamin?

Re: Varilux soczewki

Postprzez visionnata » 30 paź 2012, o 16:10

hej skoro jesteśmy przy reklamacjach,to mam prośbę do Lemura aby podał mi link bądź namiar na pobranie takiego druku do wypełniania przy reklamacji. Dzisiaj koejna pani przyszła aby zareklamować okulary (właśnie progresywne) bo rzekomo jej strasznie parują i niesamowicie się brudzą,nie mam już cierpliwości męczyć się nad kartką papieru i pisać dlaczego pani żąda wymiany soczewek. Stwierdziłam,że wręczę pani druczek i może w momencie jak będzie musiała go wypełnić to odechce jej się zawracać nam głowy!
Avatar użytkownika
visionnata
 
Posty: 239
Dołączył(a): 28 sty 2011, o 10:25

Re: Varilux soczewki

Postprzez LEMUR » 30 paź 2012, o 17:01

@visionata

google, znajdujesz dowolny druk jako wzor - przerob go na wlasne potrzeby /dane itp/
np. pierwszy lepszy znaleziony

http://dokumenty.nf.pl/Dokument/122/Rek ... lamowanie/
Avatar użytkownika
LEMUR
 
Posty: 635
Dołączył(a): 8 cze 2011, o 10:22

Re: Varilux soczewki

Postprzez visionnata » 31 paź 2012, o 14:01

Hej dzięki za pomoc,gdybym wiedziała,że to tak mało skomplikowane to nie zawracałabym Ci głowy ;) Ale z drugiej strony nie ma to jak iść na łatwiznę i kimś się wysłużyć :)
Avatar użytkownika
visionnata
 
Posty: 239
Dołączył(a): 28 sty 2011, o 10:25

Re: Varilux soczewki

Postprzez optyk-mila » 3 lis 2012, o 14:01

Hej,a cz to nie jest tak,że każdy producent szkieł okularowych ma swoje druki do reklamacji i to właśnie ich powinniśmy używać podczas reklamowania soczewek? Szczerze mówiąc nie jestem fachowcem od tego typu robótek,ale z tego co się orientuje to wystarczy zadzwonić do firmy z którą współpracujemy,a wtedy druki powinny dotrzeć do nas bez żadnego problemu!
optyk-mila
 
Posty: 177
Dołączył(a): 14 maja 2011, o 12:24

Re: Varilux soczewki

Postprzez LEMUR » 3 lis 2012, o 18:20

@optyk-mila
Nie! Klient reklamuje u Ciebie produkt a nie u producenta. to Ty odpowiadasz przed konsumentem a nie producent opraw czy soczewek. Oczywiscie Tobie rowniez przyslyguje prawo do reklamacji u producenta.

Takze uzytkownik okularow nie moze skladac reklamacji kierujac ja do producenta tylko Ciebie!

Mam nadzieje, ze wszystko jasne?
Avatar użytkownika
LEMUR
 
Posty: 635
Dołączył(a): 8 cze 2011, o 10:22

Re: Varilux soczewki

Postprzez dzika » 5 lis 2012, o 09:42

Istnieją ludzie w naszym społeczeństwie co nie mogą żyć-funkcjonować bez adrenaliny.Muszą być w centrum uwagi poprzez kłótnie i swoje racje.Mam taką sąsiadkę,to co kupi nigdy nie zachwala .Chyba wszystkie sklepy ją znaja już :D
dzika
 
Posty: 534
Dołączył(a): 11 sty 2011, o 17:08

Re: Varilux soczewki

Postprzez LEMUR » 5 lis 2012, o 14:00

@dzika

Jak Kaziu w filmie u Barei "Co mi zrobisz jak mnie zlapiesz", ze slynna "szmata i kurczakiem"
http://youtu.be/q9ut3jdWBVc
:mrgreen:
Avatar użytkownika
LEMUR
 
Posty: 635
Dołączył(a): 8 cze 2011, o 10:22

Re: Varilux soczewki

Postprzez optyk-mila » 5 lis 2012, o 17:08

Hmmm.... wydaje mi się,że wszystko jasne,dobrze że wyprowadziłeś mnie z błedu bo przez chwilę byłam przekonana,że to powinno właśnie tak wyglądać,ale skoro nie to w takim układzie drukuję wzór,który tu zaproponowałeś i będę się nim posługiwała!
optyk-mila
 
Posty: 177
Dołączył(a): 14 maja 2011, o 12:24

Re: Varilux soczewki

Postprzez visionnata » 8 lis 2012, o 17:35

Hej jak to świetnie działa...mam na myśli oczywiście pisanie reklamacji przez klientów.Dzięki tym blankietom,które powinny pomóc w określeniu swojego problemu odstraszyłam dzisiaj drugą osobę,która twierdziła,że potrzebuje zareklamować okulary (chodziło o to,że przez antyrefleks soczewki źle się czyszczą),ale jak podczas zakupu proponowałam Pani inną możliwość powłoki,to stanowczo stwierdziła,że nie ma takiej potzreby i że ta najtańsza będzie wytarczająca,a teraz okazuje się,że chyba warto było dołożyć kilka złotówek i być w pełni zadowolonym :D
Jak dzisiaj poczęstowałam ją tym druczkiem to zaczęła się wycofywać i doszła do wniosku,że jeszcze trochę się pomęczy!
Avatar użytkownika
visionnata
 
Posty: 239
Dołączył(a): 28 sty 2011, o 10:25

Re: Varilux soczewki

Postprzez mola » 27 lis 2013, o 15:25

Kiedyś dokonałam podobnego wyboru a potem plułam sobie w brodę, szczególnie zimą
mola
 
Posty: 7
Dołączył(a): 9 paź 2013, o 09:06

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Soczewki Progresywne, dwuogniskowe.

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron