okulary konferencyjne biurowe

Okulary 2 w 1 , 3 w 1 . Czy takie okulary zdają egzamin?

Re: okulary konferencyjne biurowe

Postprzez visionnata » 4 sie 2011, o 14:23

O i takie podejście bardzo mi się podoba,najważniejsze są szczere chęci,a reszta sama się ułoży. Mam tylko prośbę,jeżeli korzystanie z tych okularów przyniesie oczekiwany efekt to podziel się z nami tą wiadomością, a jeżeli nadal będziesz miał problemy z adaptacją to gnaj szybko do zakładu,w którym dokonałeś zakupu i poproś o pomoc w rozwiązaniu problemu! Pozdrawiam!
Avatar użytkownika
visionnata
 
Posty: 239
Dołączył(a): 28 sty 2011, o 10:25

Re: okulary konferencyjne biurowe

Postprzez zbyszek » 4 sie 2011, o 15:24

Visionnata cały czas pracuje w tych okularach i muszę przyznać że robię postępy ,i tylko wystarczy kilka drobnych wskazówek .Dziękuje
zbyszek
 
Posty: 3
Dołączył(a): 1 sie 2011, o 15:29

Re: okulary konferencyjne biurowe

Postprzez regina_wolska » 8 sie 2011, o 15:14

Drogi Zbyszku,czytam o Twoim problemie i mam wrażenie jakbym widziała siebie kilka miesięcy temu,wiadomo że wszystko co nowe i nieznane czasami nas przeraża,budzi grozę i niechęć,ale najważniejsze jest pozytywne podejście. Liczę,że z niedużą pomocą fachowców przekonasz się do nowego zakupu i będziesz z niego zadowolony bo uwierz,że naprawdę warto!
regina_wolska
 
Posty: 6
Dołączył(a): 29 sty 2011, o 12:33

Re: okulary konferencyjne biurowe

Postprzez Bernadetta » 15 paź 2011, o 10:02

Witajcie! Byłam ostatnio u okulisty i powiedział że przy moim trybie pracy oczy w progresywnych okularach będą mi się męczyć. w tej chwili mam jedne do bliży ale muszę monitor ustawiać pod nos. Wiem że są jakieś chyba soczewki typu pół progresja?? bliż i bliż pośrednia tylko mi jest potrzebna bliż pośrednia i dal. Moja wada do dali to +1.5 na minusową połówkę cylindryczną oraz a do bliży mam +3.25 na mały minusowy cylinder. Chciałam się zapytać czy są takie soczewki które będą odpowiadały specyfice mojej pracy czyli bliż pośrednia i dal. aaa i jeszcze jedno pytanie na jaką odległość jest bliż pośrednia. Pozdrawiam
Bernadetta
 
Posty: 6
Dołączył(a): 15 paź 2011, o 09:53

Re: okulary konferencyjne biurowe

Postprzez Z.Optyk » 25 paź 2011, o 11:14

Witaj Bernadetta. Tak są takie soczewki, o których piszesz. Stworzone zostały właśnie dla osób, które np. w pracy przenoszą wzrok z monitora na oddalone przedmioty i osoby. Każda porządna i wychodząca na przeciw potrzebom klientów firma produkująca soczewki okularowe prawdopodobnie ma takie soczewki w swojej ofercie. Musisz tylko iść do dobrego optyka a on przedstawi Ci pełną gamę produktów.

A odpowiadając na Twoje pytanie bliż pośrednia to odległość do 2m.
Avatar użytkownika
Z.Optyk
 
Posty: 89
Dołączył(a): 24 sty 2011, o 11:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: okulary konferencyjne biurowe

Postprzez Bernadetta » 26 paź 2011, o 12:32

Dziękuje za odpowiedź. Zaskoczyła mnie Pani. Najpierw to dostałam informację iż takich soczewek nie ma. Zdążyłam już odwiedzić Optyków i jeden powiedział natomiast że takie soczewki nie spełniają swojej roli ze najlepszym wyjściem będzie zrobić normalne progresywne. Widzę że są bardzo rozbieżne informację. Już sama nie wiem co mam zrobić. Chyba muszę zrobić porządny wywiad i rundę po Optykach. Tam gdzie dostanę najlepsze informację i będę zadowolona z podejścia do klienta to tam wykonam okulary i zawierzę kompetencji optyków. Pozdrawiam
Bernadetta
 
Posty: 6
Dołączył(a): 15 paź 2011, o 09:53

Re: okulary konferencyjne biurowe

Postprzez Z.Optyk » 27 paź 2011, o 13:31

No cóż... Ilu optyków tyle stanowisk i opinii. Niektórzy optycy boją się nowinek. Faktycznie te okulary przydadzą sie Pani głównie w pracy. Podobnie działają te okulary do bliży i odległości pośrednich-są super do pracy ale nie do chodzenia-wszystko ma plusy i minusy. Na codzień do użytkowania też polecałabym progresywne bo wtedy ma Pani 3 w 1. Ale to do przemyślenia dla Pani.
Avatar użytkownika
Z.Optyk
 
Posty: 89
Dołączył(a): 24 sty 2011, o 11:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: okulary konferencyjne biurowe

Postprzez Bernadetta » 30 paź 2011, o 15:33

Zrobiłam sobie ostatecznie progresy. Było troszkę zamieszania, zachodu przy tym wszystkim ale już się nie mogę doczekać odbioru. Zrobiłam sobie dość wysoki poziom progresji żeby ta bliż pośrednia miała jak największe pole widzenia. Już niedługo się okaże co na to moje oczy odezwę się jak pare dni pochodzę.
Bernadetta
 
Posty: 6
Dołączył(a): 15 paź 2011, o 09:53

Re: okulary konferencyjne biurowe

Postprzez martula » 29 lis 2012, o 16:06

Pan zrobił sobie okulary tzw interviev czyli do bliży i do komputera w 1, odebrał okulary i przyszedl po 3 godzinach mowiac ze on chce przyszlifowac soczewki poniewaz on inaczej sobie wyobrazal takie okulary a monitor od komputera ma na ponad 1metr i jakos dziwnie mu teraz ,dodam ze wczesniejsze okulary mial po jakims wujku nie wazne ze moce zle rozstaw zly .... Ci ludzie mnie po prostu rozbrajaja,
martula
 
Posty: 122
Dołączył(a): 30 paź 2012, o 14:12

Re: okulary konferencyjne biurowe

Postprzez Olivka » 4 gru 2012, o 14:19

Jak to rozwiązaliście? Przyzwyczai sie, po 3 godz nie mozna absolutnie nic stwierdzic...
Olivka
 
Posty: 154
Dołączył(a): 7 sie 2012, o 15:43

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Soczewki Progresywne, dwuogniskowe.

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron