CZAS NA WZROK 40+

Okulary 2 w 1 , 3 w 1 . Czy takie okulary zdają egzamin?

CZAS NA WZROK 40+

Postprzez MIRA » 10 kwi 2018, o 11:32

Witam, czy ktoś z Państwa na forum orientuje się czy jak się nie ma skończonych tych 40lat to obowiązuje zniżka na szkła progresywne w tej kampanii???
MIRA
 
Posty: 2
Dołączył(a): 9 kwi 2018, o 15:54

Re: CZAS NA WZROK 40+

Postprzez OczySzerokoOtwarte » 18 kwi 2018, o 15:37

A w tej kampanii w ogóle obowiązuje jakaś znizka?
OczySzerokoOtwarte
 
Posty: 33
Dołączył(a): 7 sie 2012, o 16:28

Re: CZAS NA WZROK 40+

Postprzez A.M. » 19 kwi 2018, o 14:40

Z tego co piszą to wnioskuję to tylko akcja promocyjna szkła progresywne. Rabat to już chyba indywidualna dobra wola optyka który sprzedaje takie okulary.
A.M.
 
Posty: 109
Dołączył(a): 21 gru 2010, o 13:53

Re: CZAS NA WZROK 40+

Postprzez victor » 20 kwi 2018, o 15:42

A ja to myślę że to po prostu dobry marketing ;)
victor
 
Posty: 24
Dołączył(a): 10 lis 2016, o 10:34

Re: CZAS NA WZROK 40+

Postprzez MIRA » 7 maja 2018, o 16:11

Znalazłam punkt który udzielił mi rabatu na szkła progresywne w wysokości 200zł. i badanie miałam w cenie okularów.. . prawdą jest że nie wiem tak naprawdę jaka jest rzeczywista cena tych szkieł które wybrałam i czy rabat jest realny. Musiałabym zrobić rekonesans po innych punktach żeby zobaczyć jakie maja ceny, tylko to już nie ma znaczenia bo okulary zamówione.
MIRA
 
Posty: 2
Dołączył(a): 9 kwi 2018, o 15:54

Re: CZAS NA WZROK 40+

Postprzez Terenia81 » 9 maja 2018, o 07:31

Każdy salon optyczny pracuje na danych katalogach szkieł danych firm. W katalogach tych podane są ceny. Zawsze można poprosić o pokazanie ceny katalogowej i sprawdzić prawidłowy rabat. Uprzedzam tylko,że firm produkujących szkła jest wiele więc i ceny będą różne. Natomiast ceny szkieł danej firmy raczej są takie same w każdym salonie.
Terenia81
 
Posty: 6
Dołączył(a): 16 kwi 2018, o 13:01

Re: CZAS NA WZROK 40+

Postprzez zero » 9 maja 2018, o 15:39

Zawsze można poprosić o pokazanie ceny katalogowej i sprawdzić prawidłowy rabat.

Cena katalogowa jest dla optyka, a nie dla klienta i klientowi nic do tego. Katalogi są albo z pustymi rubrykami i optyk sam wpisuje w nim swoje ceny, albo z tzw. ceną sugerowaną przez producenta. Optyk ma możliwość stosowania własnej polityki cenowej. Może mieć cenę wyższą, może mieć niższą. Rabat to też sprawa polityki optyka i to on ustala czy i jaki proponuje i nikomu nic do sprawdzania tego. Ponieważ optyków, właścicieli zakładów, stosujących własne ceny jest już niewielu, to większość bierze katalog z cenami sugerowanymi przez producenta i daje „gotowca” pracownikom. W efekcie salony optyczne stają się sprzedawcami producenta i realizują jego politykę cenową, jego rabaty i jego „sieczkę” marketingową. Generalnie jednak, Polska to wolny kraj i każdy ma taką cenę i taki rabat jaki chce zaproponować. Klientowi albo pasuje, albo nie. Też jego sprawa, bo Polska to ………
zero
 
Posty: 259
Dołączył(a): 12 sty 2012, o 15:06

Re: CZAS NA WZROK 40+

Postprzez victor » 10 maja 2018, o 10:36

"...albo pasuje, albo nie. Też jego sprawa, bo Polska to ………"
To chyba nie tylko w Polsce tak jest :) a właściwie to do nas stosunkowo niedawno przyszło z zachodu, te całe strategie, promocje i marketingowe pranie mózgu ;)
victor
 
Posty: 24
Dołączył(a): 10 lis 2016, o 10:34

Re: CZAS NA WZROK 40+

Postprzez Godzina12 » 10 maja 2018, o 13:04

Ceny od zawsze sie różniły w różnych punktach więc tu chyba nic się nie zmieniło.

Prawda taka że choćbym miała zapłacić więcej wolę iść tam gdzie się dogadam a są punkty gdzie może i jest niższa cena ale obsługa pozostawia wiele do zyczenia.
Godzina12
 
Posty: 28
Dołączył(a): 19 mar 2018, o 10:53


Powrót do Soczewki Progresywne, dwuogniskowe.

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron