Zapraszam na wczasy czy szkolenia dla optyków.

Propozycje nawiązania współpracy, oferty.

Zapraszam na wczasy czy szkolenia dla optyków.

Postprzez Chłop » 5 cze 2012, o 18:46

Witam forumowiczów,
Współpraca pomiędzy firmami to odpowiednie miejsce żeby trochę się zareklamować a bynajmniej zaprosić fajnych ludzi w fajne miejsce.
Nowe Guty nad Śniardwami to malownicza wioska Mazurska nad brzegiem jeziora, lasy pola święty spokój.
U Chłopa wiele razy odbywały się szkolenia optyków goście dobrze się bawili i szkolili, zdawali egzaminy oraz zaliczali rozmaite konkurencje " sprawnościowe".
Do dziś nie spotkałem bardziej niemożliwych ludzi - optycy biją wszystkie inne grupy na głowę, daje słowo. Oczywiście nie zdradzę co się działo i nie chodzi tu bynajmniej o alkohol.
Niektóre firmy dogadały swoją wizytówkę na mojej stronie, między innymi fajni ludzie którzy piszą na tym forum. Właśnie z tego powodu jestem pewien nie pytając nikogo że mogę się tu zareklamować.

Moja strona : http://www.noweguty.mazury.pl oraz druga taka sama http://www.noweguty.mazury.pl ;) tam jest więcej danych, (mam nadzieję że galeria już działa)

Uczciwie ostrzegam że niestety istnieje możliwość negocjacji cen , zwłaszcza od października do lutego ;) ,
można palić ogniska czy opanować stodołę na posiłki czy dyskotekę. Można też łaźić po wszystkich dziurach typu ziemianka itp. ale na własne ryzyko.
Od przyszłego sezonu nasza agroturystyka planuje wprowadzić wiejskie zajęcia sportowe na życzenie gości jak dojenie krowy Mańki, macanie kur w poszukiwaniu jaj czy też prace polowe.
Planujemy też założenie winiarni i bimbrowni wiejskiej. Oczywiście jak możecie się domyślać produkcja już całkiem nieźle idzie, wino malinowe i jabłkowe jest po wielu testach. W tym sezonie w ramach badań marketingowych rozdamy za darmo od 100 do 200l . (kursanci optycy wróć ostatnie zdanie! ).

Ceny pokoi 50zł do 60zł to oferta z przed dwóch lat. Prawdopodobnie podniesiemy je niebawem ale jeszcze obowiązuje stary cennik.
Posiłki można zorganizować samemu bo w każdym przypadku goście mają do dyspozycji swoją indywidualną kuchnię. Opcja dla szkoleń to super sprawdzony i nie drogi katering z pobliskiej domowej gospody.

Polecam nas bardzo rodziną z małymi dziecmi. W sezonie stanowią większość naszych gości.

zapraszam :idea:
Avatar użytkownika
Chłop
 
Posty: 4
Dołączył(a): 5 cze 2012, o 18:04
Lokalizacja: ul. Alkocholowa8, Nowe Guty, Warmińsko-Mazurskie, Polska

Re: Zapraszam na wczasy czy szkolenia dla optyków.

Postprzez Wenus » 20 sty 2014, o 15:30

Miałam okazję doświadczyć szkolenia zorganizowanego " U chłopa" :shock: istne szaleństwo. Śniadanie o 7 rano, obiad kolacja w stodole przy wielkiej drewnianej ławie wszystkich cieszyły, szczególnie zapach siana i powiew letniego rześkiego powietrza. Ognisko na 3 metry i impreza do rana z tańcami boso na trawie.to tylko nieliczne atrakcje ;) były i te bardziej ekstremalne. Do jeziora jest rzut beretem. Pokoje ładne, czyste. Świetny pomysł na szkolenie. Ludzie którzy to prowadzą, zawsze służyli pomocą, dobrą radą, pomogli w organizacji cateringu. Serdecznie polecam.
Wenus
 
Posty: 15
Dołączył(a): 4 maja 2011, o 14:01


Powrót do Współpraca pomiędzy firmami

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron