Czy dobre okulary pękają podczas noszenia ?

Marki opraw okularowych, opinie optyków użytkowników. Porównanie ceny i jakości.

Re: Czy dobre okulary pękają podczas noszenia ?

Postprzez Calette » 23 mar 2011, o 21:52

ciekawostka :) producent a raczej polski przedstawiciel po moich prośbach wkońcu dostarczy mi tę oprawę i tutaj najciekawsze za bagatela 150 zł, a nie 340 zł ... nigdy więcej sieciówek łehhh...poszłam również do małego osiedlowego optyka u mnie w mieście z zapytraniem czy przełoży mi szkła do nowej takiej samej oprawy, i tu kolejne zaskoczenie przy zapytaniu o cenę tej usługi, usłyszałam, że zapłatą najlepszą dla niego będzie to jeśli następnym razem skorzystam z jego usług, i wiecie co napewno to uczynię :) dziękuję wam za pomoc, mam nadzieję że znajdę jeszcze jakiś wątek na tym forum i pozostanę z wami na dłużej :)
Calette
 
Posty: 6
Dołączył(a): 11 mar 2011, o 18:11

Re: Czy dobre okulary pękają podczas noszenia ?

Postprzez zez_ukryty » 26 mar 2011, o 20:24

No i się wszystko dobrze skończyło.
zez_ukryty
 
Posty: 516
Dołączył(a): 14 mar 2011, o 22:47

Re: Czy dobre okulary pękają podczas noszenia ?

Postprzez dzika » 29 mar 2011, o 08:38

Hejka
Spotkałam się z podobnym dylematem i znalazłam taką samą oprawę w innym salonie.Także można drogą mailową zapytać salony w okolicy o oprawę.W moim przypadku się powiodło.Firma,model i kolor jest na zauszniku.Pozdro :)
dzika
 
Posty: 534
Dołączył(a): 11 sty 2011, o 17:08

Re: Czy dobre okulary pękają podczas noszenia ?

Postprzez Calette » 30 mar 2011, o 20:37

Hejka :) jestem już szczęśliwym posiadaczem nowych okularów :) wkońcu zaczęłam mniej krytycznie patrzeć na usługi optyczne :) od producenta dostałam bezpłatną gwarancję na oprawę na rok czasu :) odcień oprawy jest trochę inny, ale nie wiem czy nawet nie ładniejszy :) Tak zezu_ukryty historia z happy end-em :) Dzięki wielkie jeszcze raz za pomoc :) P.s. dziękuję również producentowi oprawy oraz dobremu optykowi :) polecam serdecznie małe przytulne optyki gdzie potraktują was jak przyjaciela a nie jak człowieka przypadkowego z ulicy :)
Calette
 
Posty: 6
Dołączył(a): 11 mar 2011, o 18:11

Re: Czy dobre okulary pękają podczas noszenia ?

Postprzez Monia Optyk » 4 maja 2011, o 16:14

hej, Polecam: 1.spokojne użytkowanie bo wszystko da się zniszczyć , 2. wybrać markę która jest uznana za bezawaryjną.
Monia Optyk
 
Posty: 1
Dołączył(a): 4 maja 2011, o 16:09

Re: Czy dobre okulary pękają podczas noszenia ?

Postprzez Roberto » 5 maja 2011, o 09:26

Witam serdecznie-noszę okulary korekcyjne-Słyszałem że są takie okulary przeciwsłoneczne które się zakłada na okulary korekcyjne.co o tym myślicie?
Roberto
 
Posty: 1
Dołączył(a): 5 maja 2011, o 09:08

Re: Czy dobre okulary pękają podczas noszenia ?

Postprzez seba » 9 maja 2011, o 14:51

Osobiście to widziałem tylko nakładki polaryzacyjne-przeciwsłoneczne na okulary korekcyjne.Mają one na środku takie zaczepy, które powodują że nakładki się trzymają oprawy, albo można też przy zakupie nowych okularów pomyśleć o oprawce w komplecie z nakładką
seba
 
Posty: 223
Dołączył(a): 19 sty 2011, o 10:54

Re: Czy dobre okulary pękają podczas noszenia ?

Postprzez Agnes » 9 maja 2011, o 16:36

Witam-słyszałam o takich okularach nazywają się Wrap Around-są to okulary przeciwsłoneczne które można nosic na zwykłych okularach korekcyjnych,można je używac oczywiscie także gdy nie nosimy okularów korekcyjnych,posiadają taką konstrukcję że oczy są chronione od promieni słonecznych także po bokach.Ja osobiscie polecam kupowanie okularów z pewnych zródeł,w porzadnych salonach optycznych.POZDRAWIAM.
Agnes
 
Posty: 69
Dołączył(a): 7 mar 2011, o 16:14
Lokalizacja: Góra Kalwaria

Re: Czy dobre okulary pękają podczas noszenia ?

Postprzez Mała » 10 maja 2011, o 12:08

Witam

Ja osobiście od nakładek i okularów zakładanych na okulary korekcyjne wolę zdecydowanie okulary przeciwsłoneczne z korekcją , a jeszcze lepszym rozwiązaniem jest użytkowanie soczewek kontaktowych i zakup okuralów przeciwsłonecznych- czyli komfort i wygoda.

Pozdrawiam.
Mała
 
Posty: 90
Dołączył(a): 8 kwi 2011, o 09:15

Re: Czy dobre okulary pękają podczas noszenia ?

Postprzez OLA111 » 10 maja 2011, o 14:48

Witam-Co myślicie o oprawach typu geek?
OLA111
 
Posty: 1
Dołączył(a): 10 maja 2011, o 14:31

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do OPRAWY OKULAROWE

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron