Kreatywnie...z nutką szaleństwa zaprawioną dobrym gustem :)

Marki opraw okularowych, opinie optyków użytkowników. Porównanie ceny i jakości.

Kreatywnie...z nutką szaleństwa zaprawioną dobrym gustem :)

Postprzez Cosmo » 30 lis 2011, o 20:24

Witam...
Każdy z nas ma styczność z okularami, nawet przecież nie musi ich nosić aby wpisywały się w jego życiorys. Jednak rzadko każdy z nas zastanawia się czy oprócz poprawy i komfortu widzenia jaki nam zapewniają nie zakładamy ich po to żeby poprawić sobie nastrój, wejść w nową rolę ( czasem całkiem odmienną od naszego charakteru, usposobienia), zakryć się - odciąć od świata, otoczenia...zaszaleć barwą oprawy przełamując szarość dnia codziennego...postaram się wam odzwierciedlić o co tak naprawdę mi chodzi...ale...od jutra :) codziennie postaram się wklejać zdjęcie, grafiki w których będzie zawarty motyw okularów ale w zamian za to będę oczekiwała od was refleksji na ich temat...ja nie zostanę dłużna, również podzielę się swoimi odczuciami :)
Cosmo
 
Posty: 16
Dołączył(a): 30 lis 2011, o 20:03

Re: Kreatywnie...z nutką szaleństwa zaprawioną dobrym gustem

Postprzez Kara90 » 1 gru 2011, o 22:22

Rzeczywiście jest taka zależność że ludzie którzy na codzień noszą okulary korekcyjne skupiają się na dobraniu odpowiedniej oprawy do okularów przeciwsłonecznych. Bardziej zwracają uwagę na walory estetyczne, kolor, materiał, na wytrzyłamość oraz jakość. Reszta kupując okulary przeciwsłoneczne robi to całkiem nieświadomie i niestety często te okulary bardziej oszpecają a jeżeli są za 10-15 zł z targu to przy okazji pomagają popsuć nam wzrok ;] to smutne że społeczeństwo ma taką małą świadomość jeżeli chodzi o oczy ....
Avatar użytkownika
Kara90
 
Posty: 135
Dołączył(a): 23 maja 2011, o 11:04

Re: Kreatywnie...z nutką szaleństwa zaprawioną dobrym gustem

Postprzez Cosmo » 5 gru 2011, o 19:27

Złośliwość rzeczy martwych...ehhh... niby mamy XXI wiek a jeśli jest potrzeba szybkiej naprawy komputera to lepiej jest już chyba kupić nowy niż czekać aż pseudo fachowcy naprawią ten po przedni...ale przejdźmy do sedna sprawy niestety zdjęć nie w kleje, przynajmniej jak na razie ale podyskutujmy ile jest kolorów odcieni czerni dziś mój klient w każdej czarnej oprawie z tworzywa widział jej inny odcień...i pokazuje mi model oprawy że chce ten ale z tym kolorem, to mu pokazuje że kolor jest ten sam i że to może być złudzenie optyczne to się zesłościł że go posądzam o daltonizm w końcu zaproponowałam mu że sprowadzę mu tą oprawę w tym że kolorze, po prostu zamówię ją z magazynu i będzie nowiusieńka w tym że samym kolorze co klient chciał...no cóż drogi klienci jesteś moim przyjacielem, a dla przyjaciół wszystko, nawet to że uwierze że jeden kolor czerni ma swoje różne odcienie choć w nazwie koloru występuje pod jednym symbolem.
Cosmo
 
Posty: 16
Dołączył(a): 30 lis 2011, o 20:03

Re: Kreatywnie...z nutką szaleństwa zaprawioną dobrym gustem

Postprzez Kara90 » 6 gru 2011, o 13:56

Oj Nie ma co się dziwić :) Można do tego Pana przypisać wiele ciekawych i interesujących historii związanych z życiem prywatnym. Być może to człowiek bardzo wrażliwy - muzyk który jest jest wirtuozem i jego profesja wymaga wielkiej dokładności i poszukiwania natchnienia, być może na wielkie zdolności manualne, rysuje, maluje, szkicuje i dzięki temu zauważa rzeczy na które zwykły człowiek nie zwraca uwagi, być może jego pasja to fryzjerstwo i różnorodna paleta barw odcieni jednego koloru jest wpisana w jego zawód? Może to jakiś mecenas sztuki, a być może to PAN z nieprzeciętną wyobraźnią lub też aktor - jak wiadomo to często wielcy indywidualiści. Dla takich ludzi dużo czynników zewnętrznych wpływa na postrzeganie przedmiotów, kolorów, kształtów itp. Jak widać Panowie też potrafią widzieć więcej niż podstawowych parę kolorów ;)
Avatar użytkownika
Kara90
 
Posty: 135
Dołączył(a): 23 maja 2011, o 11:04

Re: Kreatywnie...z nutką szaleństwa zaprawioną dobrym gustem

Postprzez zez_ukryty » 6 gru 2011, o 21:32

Kara90 napisał(a):Oj Nie ma co się dziwić :) Można do tego Pana przypisać wiele ciekawych i interesujących historii związanych z życiem prywatnym. Być może to człowiek bardzo wrażliwy - muzyk który jest jest wirtuozem i jego profesja wymaga wielkiej dokładności i poszukiwania natchnienia, być może na wielkie zdolności manualne, rysuje, maluje, szkicuje i dzięki temu zauważa rzeczy na które zwykły człowiek nie zwraca uwagi, być może jego pasja to fryzjerstwo i różnorodna paleta barw odcieni jednego koloru jest wpisana w jego zawód? Może to jakiś mecenas sztuki, a być może to PAN z nieprzeciętną wyobraźnią lub też aktor - jak wiadomo to często wielcy indywidualiści. Dla takich ludzi dużo czynników zewnętrznych wpływa na postrzeganie przedmiotów, kolorów, kształtów itp. Jak widać Panowie też potrafią widzieć więcej niż podstawowych parę kolorów ;)


Oj Kara, Kara Ty to jesteś mistrzyni ironii :D Czarny jest jeden, tak jak biały :D
zez_ukryty
 
Posty: 516
Dołączył(a): 14 mar 2011, o 22:47

Re: Kreatywnie...z nutką szaleństwa zaprawioną dobrym gustem

Postprzez Cosmo » 7 gru 2011, o 18:01

No i zaczęła się dyskusja ;) i o to chodziło :) fakt faktem ja też tak uważam, popieram Cię zezie w 100% białe to białe a czarne to czarne porządek musi być :) A co do mojego uroczego klienta oprawa przyszła nowiutka świeżutka dopiero co pomalowana i co się okazało ...? TAK TO BYŁ TEN KOLOR !!! :lol: :D :lol: uhuhuhu kocham Cię panie X :D
Cosmo
 
Posty: 16
Dołączył(a): 30 lis 2011, o 20:03

Re: Kreatywnie...z nutką szaleństwa zaprawioną dobrym gustem

Postprzez Kara90 » 13 gru 2011, o 23:34

Oj Zezik nie przesadzaj :P poprostu probuje jakoś wytłumaczyć zaistniałą sytuację i docenić wraźliwość facetów :) Ja dobrze wiem źe Wy tylko udajecie takich twardzieli a tak naprawdę takie z was uczuciowe istotki ;) ja np lubie konkretnyvh facetów którzy np wybierając okulary są w stanie wyrazić swoje zdanie i dodać jakaś propozycje od Siebie a nie tak jak większość Panów mówi; mi to wszystko jedno. Panowie! Wy będziecie nosić okulary na nosie a nie OPtyk. TO WAM POWINNO ZALEŹEĆ :)
Avatar użytkownika
Kara90
 
Posty: 135
Dołączył(a): 23 maja 2011, o 11:04

Re: Kreatywnie...z nutką szaleństwa zaprawioną dobrym gustem

Postprzez Justin » 14 gru 2011, o 08:36

Tutaj chyba nie chodzi o płeć tylko o charakter danej osoby oraz wiele mniej istotnych czynników, bowiem są również Panie, które już w progu najchetniej by powiedziały "Zdaję sie na Panią/Pana, Pani/Pan się na tym zna."
Avatar użytkownika
Justin
 
Posty: 226
Dołączył(a): 7 mar 2011, o 16:19
Lokalizacja: Radom

Re: Kreatywnie...z nutką szaleństwa zaprawioną dobrym gustem

Postprzez Cosmo » 14 gru 2011, o 18:31

Bądź co bądź czasem pada Justin to zdanie z ust kobiet, ale...i cały problem jest właśnie zawarty w tym krótkim słowie "ale" ponieważ każda z kobiet posiada je w swoim słowniku i nadmiernie go stosuje...wszystko na samym początku wygląda okej, ale :D tylko na samym początku :) później się zaczyna taki sam kolor ...ale...inny odcień, podobny model...ale...bez takiej ostrej linii z przodu...itd..itd...gdy by kobiety były tak proste ( nie umniejszając panom ) jak mężczyźni moda mogła by przestać ewoluować, barwy przestały by nabierać innych odcieni...wszystko stało by się prostsze...ale :D ...czy tak naprawdę było by wtedy lepiej...co to to nie :) dlatego drogie kobiety przykładowo wchodząc do swojego optyka używajcie słów ale ile dusza zapragnie...zmotywuje to ich do bardziej kreatywnego myślenia a co za tym idzie do działania, którego efektem będzie ta jedna jedyna oprawa zdobiąca i podkreślająca naszą indywidualną urodę :)...a Wy panowie uczcie się tego magicznego słówka od kobiet :)
Cosmo
 
Posty: 16
Dołączył(a): 30 lis 2011, o 20:03

Re: Kreatywnie...z nutką szaleństwa zaprawioną dobrym gustem

Postprzez Cosmo » 19 gru 2011, o 09:43

http://demotywatory.pl/2630840/Okulary-kujonki
i co wy na to ? ludzie często właśnie tak myślą...i dlaczego ? przecież kobiety/mężczyźni mający korekcje wzroku też mogą i chcą wyglądać modnie ... a przez większą cześć populacji sa traktowani jako tzw. szpanerzy ... ehhh ludzie ludzie niby jesteśmy tacy nowocześni a jednak jeszcze sto lat za murzynami :/
Cosmo
 
Posty: 16
Dołączył(a): 30 lis 2011, o 20:03

Następna strona

Powrót do OPRAWY OKULAROWE

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość