Kreatywnie...z nutką szaleństwa zaprawioną dobrym gustem :)

Marki opraw okularowych, opinie optyków użytkowników. Porównanie ceny i jakości.

Re: Kreatywnie...z nutką szaleństwa zaprawioną dobrym gustem

Postprzez SpecEye » 23 gru 2011, o 11:49

"kujonki" niczym "objawienie" wróciły do łask i trzymają się na rynku od ponad 2 lat, ale nie zapominajmy też o tym że moda na nie została zapoczątkowana wiele lat temu. Słynny model który nosiła Audrey Hepburn w filmie "Śniadanie u Tiffaniego" został zaprojektowany przez firmę Ray Ban na początku lat 50'. Model nerd jest uniwersalny i ponadczasowy. Poza tym umówmy się że każdy z nas bardzo indywidualnie podchodzi do mody którą narzucają nam projektanci, jeden będzie uparcie za nią podążał 'mimo wszystko' dla innego jest to mało istotny aspekt. Ważne jest to aby w tym co na siebie zakładamy (również na nos) czuć się dobrze, jednak zwracajmy także uwagę na komfort oraz korzyści użytkowe danej rzeczy a zadowolenie z dokonanego wyboru będzie znacznie większe niżeli kierowanie się tylko i wyłącznie stylizacją z galeriowej półki czy wieszaka.
Avatar użytkownika
SpecEye
 
Posty: 85
Dołączył(a): 4 maja 2011, o 13:34

Re: Kreatywnie...z nutką szaleństwa zaprawioną dobrym gustem

Postprzez Cosmo » 28 gru 2011, o 10:32

Brawo za profesjonalną i kompetentną wypowiedź SpecEye szkoda tylko, że tak luźny temat nie sprowokował większej ilości osób do ustosunkowania się i wyrażenia swojego zdania na ten temat...wiem, że może się wydać to dość dziwny temat ale jednak dzięki naszej kreatywności może stworzymy nowy odłam mody stylu i wzornictwa opraw :) dlatego naprawdę zachęcam do wpisywania się w tym temacie :)
Cosmo
 
Posty: 16
Dołączył(a): 30 lis 2011, o 20:03

Re: Kreatywnie...z nutką szaleństwa zaprawioną dobrym gustem

Postprzez Cosmo » 10 sty 2012, o 20:19

Może nie powinnam...lecz muszę, troszkę znam się na zasadach optyki dzięki czemu tu trafiłam, ale powiedzcie kto w gazecie, która nazwę ma zbliżoną do mojego loginu, zamieszcza reklamę "wielkiego" salonu- no po prostu WoW- którego pani menager nosi również okulary i ta właśnie, pani m. ma na sobie markowe oprawy tylko szkoda, że posiadają naklejkę na szkle na której jest wypisana marka oprawy, jak również nie posiadają antyrefleksu, czyli wniosek jest jaki:
1. pani menager zapomniała swoich okularów???
2. pani menager nosi okulary do fotoreportaży, biorąc je z wieszaka ???
3. pani menager jest mało odpowiednia na to stanowisko?
4. a czegóż tak w ogóle chciałam się spodziewać po sieciówkach ehhhhh....
Cosmo
 
Posty: 16
Dołączył(a): 30 lis 2011, o 20:03

Re: Kreatywnie...z nutką szaleństwa zaprawioną dobrym gustem

Postprzez Cosmo » 11 sty 2012, o 08:50

Przepraszam za moją uszczypliwość, ale absurdy dzisiejszego świata bawią mnie i zazwyczaj powinny trafiać na pierwsze strony gazet, niestety aż takiej mocy nie mam aby się rozpisywać w tabloidach, więc musiałam to skomentować tu na forum ... zastanawiam się czy wrzucić zdjęcie z danym artykułem ale nie wiem czy nie jest to zabronione? Może administrator forum wyrazi mi na to zgodę???? wtedy łatwiej będzie mi to wam z obrazować.
Cosmo
 
Posty: 16
Dołączył(a): 30 lis 2011, o 20:03

Re: Kreatywnie...z nutką szaleństwa zaprawioną dobrym gustem

Postprzez Justin » 11 sty 2012, o 09:12

Witam,

ja osobiście nie czytam tego typu gazet bo jak dla mnie tam NIC nie ma. Artykułu nie widziałam, fotki również, ale... jeśli to faktycznie miała być forma promocji, to z tego co piszesz Cosmo, jest to pewnego rodzaju niewypał, który może spowodować więcej złego niż dobrego dla tego salonu... Chyba, że spojrzymy na to z innej strony- bo jak wiadomo ludzie z branży optycznej są na takie rzeczy wyczuleni, ale nie znaczy to, że każdy to zauważy...
Ogólnie trudno sie wypowiadać na temat czegoś czego sie nie widziało a zna się tylko z opisu innej osoby. Osobiście jestem zdania, że jeśli czegoś potrzebuję to to kupuję, a jeśli mi niepotrzebne to nie zawracam sobie ani głowy ani portfela takimi rzeczami a jeśli Pani, o której mowa potraktowała okulary jako dodatek a nie ma wady wzroku i nie potrzebuje korekcji to wolę nie komentować jej postawy.
Avatar użytkownika
Justin
 
Posty: 226
Dołączył(a): 7 mar 2011, o 16:19
Lokalizacja: Radom

Re: Kreatywnie...z nutką szaleństwa zaprawioną dobrym gustem

Postprzez Cosmo » 11 sty 2012, o 20:11

Justin bardziej chciałam tu podkreślić fakt, że ktoś jest w gazecie przedstawiany jako menager, pod zdjęciem jest opis że użytkuje okulary również, a na załączonym obrazku widnieje sympatyczna pani mająca na nosku coś co dopiero ma w planach zakupić a nie już je użytkuje, dla mnie podziałało to jak antyreklama i wywołało u mnie ironiczny uśmiech...
Cosmo
 
Posty: 16
Dołączył(a): 30 lis 2011, o 20:03

Re: Kreatywnie...z nutką szaleństwa zaprawioną dobrym gustem

Postprzez Kara90 » 11 sty 2012, o 23:19

Aaaaaaa jestem w szoku. Specjalnie zakupiłam tę gazetę żeby zobaczyc ten artykuł. Muszę przyznać, że niestety jestem w wielkik szoku. Dla mnie ta kobieta sie skompromitowala i to po calości. Niby takie ekskluzywny, szanujacy się salon znajdujacy się w :shock: sercu "bananowej" ludzkości naszego kraju. Tym czasem menagerka tego salonu, podobno kobieta sukcesu z klasą dodam, że nie szczędządza sobie w pochlebstwach po pierwsze ma niekoniecznie dobrze dobraną ramkę do twarzy, po drugie rzeczywiście oprawy są zdjęte z wiekszaka i to nawet nikt nie pofatygował się o zdjęcie nakleiki logo firmy. Wiadomo, że zwykly człowiek laik, nie wzróci na to uwagi, ale mnie to razi. Za sĺowami jakich używa idzie zakłamanie. Jak dla mnie to ona może I nosi okulary ale chyba zerówki o_O. Brak mi słów. No ale powiedzmy sobie szczerze w takiej dzielnicy, w salonie z takimi markowymi oprawami, z reklamą w takiej gazecie nawet choćby szkła byly ze zwykłego plastiku bez szczególnych zabezpieczeń I kosztowałyby 800 zl to ludzie przyjdą bo to jest prestiż. W tym wypadku sama lokalizacja to 80% sukcesu, 20% to markowe oprawy. Dziekuje, pozamiatane :))
Avatar użytkownika
Kara90
 
Posty: 135
Dołączył(a): 23 maja 2011, o 11:04

Re: Kreatywnie...z nutką szaleństwa zaprawioną dobrym gustem

Postprzez fajna-brunetka » 12 sty 2012, o 09:33

Cosmo napisał(a):Justin bardziej chciałam tu podkreślić fakt, że ktoś jest w gazecie przedstawiany jako menager, pod zdjęciem jest opis że użytkuje okulary również, a na załączonym obrazku widnieje sympatyczna pani mająca na nosku coś co dopiero ma w planach zakupić a nie już je użytkuje, dla mnie podziałało to jak antyreklama i wywołało u mnie ironiczny uśmiech...


oj, to czy kupi daną oprawę to kwestia dyskusyjna ;) Pani zapewne chciała wypromować jak najlepiej swój salon ściągajac na potrzeby reportażu jakąś oprawę i tyle :P zapewne kierowała sie zasadą- głupi nie zauważy, mądry nic nie powie... Chciała dobrze a wyszło jak wyszło ;) swoją droga czemu się dziwicie, że takie coś pojawiło sie w gazecie- a mało to skandalicznych fotek i tekstów tam sie pojawia?
fajna-brunetka
 
Posty: 602
Dołączył(a): 14 mar 2011, o 16:49

Re: Kreatywnie...z nutką szaleństwa zaprawioną dobrym gustem

Postprzez Cosmo » 13 sty 2012, o 21:26

Brunetka jeśli widzisz pojawiające się tego typu śmieszne zdjęcia, opisy, itp. to dawaj je tu, trochę śmiechu nigdy nie zaszkodzi ;) a poza tym wiadomo z tabloidami nigdy nie wygramy, ale cóż warto spróbować, chociaż troszkę ich pokomentować...połowa opisywanych w nich tematów to stek bzdur wyssanych z palca...lub też bezmyślnie sfotografowanych tak jak np. nasza pani m ;)
Cosmo
 
Posty: 16
Dołączył(a): 30 lis 2011, o 20:03

Re: Kreatywnie...z nutką szaleństwa zaprawioną dobrym gustem

Postprzez Kara90 » 13 sty 2012, o 22:31

Swoja drogą jak ten salon jest tak samo profesjonalny jak Pani menager na tym zdjeciu to ja nie chcialabym żeby ktoś zrobił mi tam okulary :p tak dzisiaj w ciekawości przeglądałam sobie inne gazety w poszukiwaniu tego typu jakis reportarzy. Nie znalazlam takiej wpadki. Najbardziej przykryw tych czaasach jest pęd za kasą i ludzie często wola zapłacić więc za oprawę markową kosztem szkieł która i tak niekoniecznie im pasuje ale jest droga, trendy i każdy szanujący sie fashionista ją posiada.... Ehhh...
Avatar użytkownika
Kara90
 
Posty: 135
Dołączył(a): 23 maja 2011, o 11:04

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do OPRAWY OKULAROWE

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość