Kreatywnie...z nutką szaleństwa zaprawioną dobrym gustem :)

Marki opraw okularowych, opinie optyków użytkowników. Porównanie ceny i jakości.

Re: Kreatywnie...z nutką szaleństwa zaprawioną dobrym gustem

Postprzez Cosmo » 6 lut 2012, o 06:34

I jeszcze jedno ... " Pijesz, nie pisz" :D :lol: :D
Cosmo
 
Posty: 16
Dołączył(a): 30 lis 2011, o 20:03

Re: Kreatywnie...z nutką szaleństwa zaprawioną dobrym gustem

Postprzez alicja » 8 lut 2012, o 12:17

Witaj cosmo!
Tak rzeczywiscie NIESTETY ale taka jest prawda że ludzie za pochopnie wyrażaja swoje opinie.
Kazdy powinien postawic sie w sytuacji jak ja musialabym nosic okulary to oczywiscie ze wybieralabym cos fajnego modnego i przede wszystkim zebym sie dobrze czula i ładnie wygladała, dlaczego więc krytykujemy innych kiedy maja ladne okulary kazdy moze sobie zrobic nawet zerowki z antyrefleksem jesli tak bardzo zazdrości tym ludziom ktorzy naprawde musza nosic. :D

Pozdro
alicja
 
Posty: 66
Dołączył(a): 12 lis 2011, o 09:59

Re: Kreatywnie...z nutką szaleństwa zaprawioną dobrym gustem

Postprzez Sylwunia » 9 mar 2012, o 13:55

Ha ha ha...co aj dzisiaj znalazlam w necie!! :lol:

Japończycy wyprodukowali okulary...ODCHUDZAJĄCE!!! Tak tak drogie panie...:) Polega to na tym, że te okulary mają niebieskie soczewki co powoduje, że jedzenie wygląda wyjątkowo nieapetycznie;) Jakie to proste...zakładasz takie okulary i jeść się odechciewa... Chyba tylko Japończycy mogli na to wpaść;)
Sylwunia
 
Posty: 37
Dołączył(a): 31 mar 2011, o 13:50

Re: Kreatywnie...z nutką szaleństwa zaprawioną dobrym gustem

Postprzez optyczka OLA » 10 mar 2012, o 11:22

Sylwia to świetna sprawa (to coś by mi sie przydało :lol: )Ciekawa jestem czy faktycznie pomagają ;)
optyczka OLA
 
Posty: 304
Dołączył(a): 17 sie 2011, o 12:37

Re: Kreatywnie...z nutką szaleństwa zaprawioną dobrym gustem

Postprzez fajna-brunetka » 10 mar 2012, o 11:33

hehheeh wiecie ci- ten temat to cyba dla rozbawiania wszystkich forumowiczow powstał :lol: :lol:

ja od jakiegos czasu zmienilam nawyki zywieniowe i sczerze powiem ze jest rezultat, obylo sie bez okularow, bez wspomagaczy, ba nawet bez cwiczen bo ja z tych leniwych raczej ;)

nie dajcie sie nabierac na takie cuda, prosze Was - ale pośmiac sie wspólnie możemy :lol: :lol:
fajna-brunetka
 
Posty: 602
Dołączył(a): 14 mar 2011, o 16:49

Re: Kreatywnie...z nutką szaleństwa zaprawioną dobrym gustem

Postprzez optyczka OLA » 12 mar 2012, o 10:46

Hej fajna-brunetka a jakie to sá inne te nawyki zywieniowe moze jakas nowa dieta cud ?. Moze zdradzisz mi poza forum tá diete. ;)
optyczka OLA
 
Posty: 304
Dołączył(a): 17 sie 2011, o 12:37

Re: Kreatywnie...z nutką szaleństwa zaprawioną dobrym gustem

Postprzez Jeremi » 12 mar 2012, o 12:34

Ehhh...kobiety kobiety...

Zajęłybyście się czymś pożytecznym ;) i tak jesteście piękne i tak...a te kilka kilogramów w tą czy w tamtą...kto to widzi?? bo na pewno nie my mężczyźni;)
Jeremi
 
Posty: 25
Dołączył(a): 16 kwi 2011, o 12:11

Re: Kreatywnie...z nutką szaleństwa zaprawioną dobrym gustem

Postprzez alicja » 12 mar 2012, o 14:12

Hej Dziewczyny!!
Czego to w dzisiejszych czasach nie wymysla :lol: Chinczykom to naprawde sie nudzi ;)
Ja mimo wszystko jeśli byłabym grubsza postawiłam bym na cwiczonka może jakis fitness, basen itd.
Myśle ze te okulary to tak zwany pic na wodę :D

pOzdro
alicja
 
Posty: 66
Dołączył(a): 12 lis 2011, o 09:59

Re: Kreatywnie...z nutką szaleństwa zaprawioną dobrym gustem

Postprzez Justin » 12 mar 2012, o 18:24

Jeremi napisał(a):Ehhh...kobiety kobiety...

Zajęłybyście się czymś pożytecznym ;) i tak jesteście piękne i tak...a te kilka kilogramów w tą czy w tamtą...kto to widzi?? bo na pewno nie my mężczyźni;)



hehehe dobre!!!
nie widzicie zmiany jesli ktos jest na etapie zmniejszania to fakt...

wasz wzrok częściej ląduje na szczupłej dziewczynie niż takiej z zaokrąglonymi kształtami...

a co do okularów- :lol: :lol: :lol: :lol: smiech i tylko tyle , bo jesli ktos przy zmniejszaniu sie decyduje na suplementy (czego nie polecam) to jeszcze wiara czyni tu cuda natomiast takie okulary- uwazam ze gorsze od placebo
Avatar użytkownika
Justin
 
Posty: 226
Dołączył(a): 7 mar 2011, o 16:19
Lokalizacja: Radom

Re: Kreatywnie...z nutką szaleństwa zaprawioną dobrym gustem

Postprzez Kara90 » 20 mar 2012, o 22:12

Wszystko zalezy od faceta i od tego co ma w glowie. Tak najlawiej go zdemaskowac. Zaobaczyc co jest dla niego najwazniejsze myslac o kobiecie :) co do oprawek to dzisiaj zobaczylam cos niesamowitego. Szla kobieta w wielkich grubych plastikowych oprawach o czarnym froncie i grubych bialych zausznikach. Oprawy mialy dosc specyficzny ksztalt takie strzeliste boki do gory. Chyba ostatnio widzialam w podobnych Dode w tv. Sa nawet ciekawe ale napewno drobne osoby powinny omijac taki model. Jak znajde fotke tych opraw to wysle ;)
Avatar użytkownika
Kara90
 
Posty: 135
Dołączył(a): 23 maja 2011, o 11:04

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do OPRAWY OKULAROWE

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości