oprawy dla dzieci

Marki opraw okularowych, opinie optyków użytkowników. Porównanie ceny i jakości.

oprawy dla dzieci

Postprzez mati-wawa » 2 lut 2012, o 11:50

Witam
Czy orientujecie się czy sa oprawy typowo dla dzieci??? Z jakas gumka naokolo głowy zeby nie spadaly ???
Fakt widzialem oprawy takie pełne metalowe z takimi zawijasami kolo uszow ale naokolo glowy jakies gumki itp to nie...
mati-wawa
 
Posty: 55
Dołączył(a): 2 lis 2011, o 22:11

Re: oprawy dla dzieci

Postprzez niki » 3 lut 2012, o 14:44

Te z "zakręconymi" gumkami na końcach zauszników świetnie się sprawdzają, okulary dobrze siedzą a dziecku nie jest tak łatwo je zdejmować. Nie wiem czy dobrze noszą się z gumką dookoła głowy, może ktoś coś więcej na ten temat wie z doświadczenia.
niki
 
Posty: 410
Dołączył(a): 22 gru 2010, o 11:46

Re: oprawy dla dzieci

Postprzez angelo » 3 lut 2012, o 15:17

Kiedyś przechodząc koło placu zabaw takie dziecko miało okularki z gumką na włoskach z tyłu głowy.Szczerze to dziwnie to wyglądało ale jemu chyba to nie przeszkadzało bo skakał z radością .Miał oprawę plastikową.Ale zastanawiam się czy metalowa zdałaby egzamin,bo przecież ta gumka w jakimś stopniu dociska do noska oprawę.
angelo
 
Posty: 96
Dołączył(a): 19 sty 2011, o 14:58

Re: oprawy dla dzieci

Postprzez alicja » 15 lut 2012, o 14:24

Witam
Jest teraz reklama w telewizji nie pamietam czego dokladnie dotyczy ale dziecko jest w okularach takich wlasnie gumowych.
wydaje mi sie ze sa to oprawy fisher price. Mysle ze powinny sie bardzo dobrze sprawdzac

Pozdro
alicja
 
Posty: 66
Dołączył(a): 12 lis 2011, o 09:59

Re: oprawy dla dzieci

Postprzez Illusion » 15 lut 2012, o 15:12

Witam.

Tak to są okulary fisher price. Są wykonane z miękkiego elastycznego plastiku dzięki czemu są bezpieczne dla maluchów a jednocześnie nigdzie nie uciskają w główkę. Dodatkowo są też antyalergiczne co jest ważne, ponieważ teraz wiele dzieci niestety cierpi na różne alergie. Okularki takie dostępne są w różnych fasonach i kolorach.
Załączniki
fisher_price1_d.jpg
fisher_price1_d.jpg (22.76 KiB) Przeglądane 8080 razy
Illusion
 
Posty: 39
Dołączył(a): 16 sie 2011, o 15:42

Re: oprawy dla dzieci

Postprzez optyczka OLA » 15 lut 2012, o 15:43

Angelo pewnie ten dzieciaczek jest bardzo energicznym dzieckiem z reszta jak wiekszosc dzieci :) ,z pewnoscia mama zalozyla te gumki , zeby dziecko nie zgubilo okularkow .
optyczka OLA
 
Posty: 304
Dołączył(a): 17 sie 2011, o 12:37

Re: oprawy dla dzieci

Postprzez Stylion_pl » 28 sie 2012, o 14:04

Witam na forum. Prawdopodobnie masz racje,ta gumka pełni formę dodatkowego zabezpieczenia,zresztą spotkałem się już z podobnymi przypadkami. W praktyce jest to wygodne rozwiązanie.
Stylion_pl
 
Posty: 96
Dołączył(a): 5 sie 2012, o 07:43

Re: oprawy dla dzieci

Postprzez margeritta » 11 paź 2012, o 14:17

Hej potrzebuję pilnie zakupić oprawki dla dzieci i wszystko byłoby ok gdyby nie to,że moja 7 letnia córka wymyśliła sobie oprawki typu "lenonki" i żeby było ciekawiej plastikowe. Szukałam w internecie,ale niestety te które przykuły moją uwagę były właśnie metalowe. Czy mże ktoś się orientuje,jaka firma produkuje takie cudeńka i w jaki sposób można je pozyskać?
margeritta
 
Posty: 96
Dołączył(a): 29 lip 2011, o 12:52

Re: oprawy dla dzieci

Postprzez vanessa » 11 paź 2012, o 15:39

Hej margeritta.
U nas w salonie mamy takie oprawki mogą być w kolorze czarnym lub granat z zausznikiem ecri, bardzo ciekawe i w atrakcyjnej cenie :) zapraszamy.. :)
vanessa
 
Posty: 146
Dołączył(a): 3 sie 2012, o 08:52

Re: oprawy dla dzieci

Postprzez vanessa » 12 paź 2012, o 08:44

Hej zapomniałam że interesuje cie firma która produkuje te oprawy, jest to polska marka KAMEX naprawdę szeroki wybór opraw dla dzieci i dorosłych plastikowych jak i metalowych. Polecam
:) Ciekawe są też oprawki Van Den Berg kolorowe i bardzo lekkie
vanessa
 
Posty: 146
Dołączył(a): 3 sie 2012, o 08:52

Następna strona

Powrót do OPRAWY OKULAROWE

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość