oprawy z zaslepkami...

Marki opraw okularowych, opinie optyków użytkowników. Porównanie ceny i jakości.

Re: oprawy z zaslepkami...

Postprzez dzika » 8 mar 2012, o 11:56

Przykładem chyba najpopularniejszym są gwiazdy telewizji.Czym bardziej dziwnie ubrani czy umalowani to więcej się o nich pisze.
dzika
 
Posty: 534
Dołączył(a): 11 sty 2011, o 17:08

Re: oprawy z zaslepkami...

Postprzez Justin » 15 mar 2012, o 23:49

Czasem ludzie maja dziwne pomysły... np zakup markowych opraw i pomysl wstawienia soczewek bez antyrefleksu tylko dlatego by sie nie mienily kolorem szczatkowym :o pomysłów ludzie maja duzo- i dobrze bo zawsze cos ciekawego mozna z nich wykreowac a zbedne czy dziwne propozycje albo puszczajmy mimo uszu albo tlumaczmy co jest lepsze

głowa mi pęka- zmykam spiochac- dobranoc
Avatar użytkownika
Justin
 
Posty: 226
Dołączył(a): 7 mar 2011, o 16:19
Lokalizacja: Radom

Re: oprawy z zaslepkami...

Postprzez PIT-36 » 14 paź 2013, o 11:55

Klient nasz pan, chce szklane to ma, chce bez ar - proszę bardzo, chce oprawy ze złota - zamówię na życzenie, jak coś jest dostępne to jaki w tym problem? A czym bardziej dziwne zachcianki tym lepiej, tym więcej jestem w stanie klientowi wytłumaczyć i ile on może na tym skorzystać? hehe
PIT-36
 
Posty: 27
Dołączył(a): 11 paź 2013, o 11:29

Re: oprawy z zaslepkami...

Postprzez MrHilary_pl » 24 paź 2013, o 09:06

W zasadzie słuszne podejście,w końcu to klient płaci i tym samym wymaga wiec jeżeli ma takie życzenie- w sumie czemu nie. Wytłumaczyć co lepsze dla klienta zawsze możemy,ale jeżeli się uprze- co poradzić,trzeba sprostać oczekiwaniom.
MrHilary_pl
 
Posty: 123
Dołączył(a): 24 maja 2013, o 21:24

Re: oprawy z zaslepkami...

Postprzez zetka » 26 lis 2013, o 14:18

A ja widziałam celebrytkę w gazecie w oryginalnych okularach, a na szkiełku nieumiejętnie zmazane logo firmy po którym została rozmazana plama :lol:
zetka
 
Posty: 80
Dołączył(a): 14 lis 2013, o 12:17

Re: oprawy z zaslepkami...

Postprzez fajna-brunetka » 4 gru 2013, o 14:08

zetka napisał(a):A ja widziałam celebrytkę w gazecie w oryginalnych okularach, a na szkiełku nieumiejętnie zmazane logo firmy po którym została rozmazana plama :lol:


tylko nie mów że fotka była z jakiejś gali ;)?
a może niektórzy celebryci celowo robią reklamę danej kolekcji?
fajna-brunetka
 
Posty: 602
Dołączył(a): 14 mar 2011, o 16:49

Re: oprawy z zaslepkami...

Postprzez wCzteryOczy » 8 lut 2014, o 11:07

Justin napisał(a):Czasem ludzie maja dziwne pomysły... np zakup markowych opraw i pomysl wstawienia soczewek bez antyrefleksu tylko dlatego by sie nie mienily kolorem szczatkowym :o pomysłów ludzie maja duzo- i dobrze bo zawsze cos ciekawego mozna z nich wykreowac a zbedne czy dziwne propozycje albo puszczajmy mimo uszu albo tlumaczmy co jest lepsze

głowa mi pęka- zmykam spiochac- dobranoc

Zawsze można wstawić AR bez odblasku szczątkowego
wCzteryOczy
 
Posty: 310
Dołączył(a): 7 sie 2012, o 14:15

Re: oprawy z zaslepkami...

Postprzez visionnata » 26 mar 2014, o 16:31

He he dobre,widzę że wszyscy oszczędzają na czym się da. W sumie to niezły pomysł,aby kupić oprawe i paradować w demolensach. W sumie i to plastik i to jakaś tam pleksa :lol: Ale przecież głupi się nie pozna,a mądry nic nie powie!!!!
Avatar użytkownika
visionnata
 
Posty: 239
Dołączył(a): 28 sty 2011, o 10:25

Re: oprawy z zaslepkami...

Postprzez Matylda40 » 20 maja 2014, o 09:41

Dziwne podejście niektórych ludzi, przecież przez takie "okulary" czasem bardzo kiepsko widać więc jak w tym chodzic?
Matylda40
 
Posty: 44
Dołączył(a): 13 mar 2014, o 12:36

Re: oprawy z zaslepkami...

Postprzez Player » 4 cze 2014, o 13:59

może niektórzy myślą, że widac tylko oprawe a szkieł nie :)
Player
 
Posty: 139
Dołączył(a): 7 maja 2011, o 11:52

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do OPRAWY OKULAROWE

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości