Kto zarządza Forum ?

Kto zarządza Forum ?

Kto zarządza Forum ?

Postprzez Daniel » 24 maja 2011, o 13:34

Kto zarządza Forum ?
Forum zarządzają optycy, okuliści, optometryści , ludzie związani z optyką, okulistyką - pomysłodawcy, inicjatorzy idei branżowego forum otwartego, gdzie podstawową wartością jest rzetelność informacji, obiektywność oraz kultura osobista. Każdy okulista, optyk, specjalista, związany z branżą może zostać moderatorem swojego działu i stać się członkiem ekipy z równymi prawami. Forum należy do jego użytkowników i to jest główne założenie.
Pomysł na założenie forum zrodził się z potrzeby zebrania , wymiany informacji i doświadczeń, w branży optycznej, okulistycznej. Na spotkaniach, targach szkoleniach w rozmaitych okolicznościach spotykałem się z opiniami optyków, okulistów właścicieli firm „że w naszej branży brakuje niezależnego, żywego forum” . Właśnie ci ludzie związani z optyką czy okulistyką są pomysłodawcami forum. Ja mając odpowiednie narzędzia serwer, domenę zgodziłem się pomóc . Jestem Administratorem zajmuję się głównie sprawami technicznymi, oni są organizatorami, moderatorami.

Jak zostać moderatorem Forum ?
Jeżeli masz wiedzę, o produktach, optyce, okulistyce twoja pomoc będzie cenna dla Forum. Trzeba wysłać informację o proponowanym dziale, nazwa oraz temat . Po zaakceptowaniu zostanie utworzony nowy dział a Ty będziesz jego moderatorem. Dobrze jest również opisać swoją propozycje w dziale "Propozycje nowych działów"

Zgłoszenie należy wysłać na adres daniel.forum@wp.pl , w temacie napisać „Zgłoszenie nowego działu Forum”
Avatar użytkownika
Daniel
 
Posty: 23
Dołączył(a): 18 gru 2010, o 12:45

Powrót do Informację o Forum Optyka Okulistyka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość