Okulista dziecięcy Suwałki

Dział powstał na prośbę wielu użytkowników. Zasadą nadrzędną działu jest wysoka kultura języka :-)

Okulista dziecięcy Suwałki

Postprzez BogdanM585 » 13 lut 2020, o 10:09

Poszukuję dobrego i solidnego OKULISTY DZIECIĘCEGO w Suwałkach!!! Nie za miliony monet,nie z kilometrowymi kolejkami i mającego podejście i cierpliwość do dzieci.! Potrzebuję jak najwięcej opinii ,adresów i jeżeli jest możliwość nazwisko lekarza. Dziękuję za jakąkolwiek wskazówkę.
BogdanM585
 
Posty: 1
Dołączył(a): 8 sty 2020, o 14:59

Re: Okulista dziecięcy Suwałki

Postprzez Haneczka1510 » 20 lut 2020, o 10:32

Cześć. Zacznę od tego ,że sama jestem z okolic Suwałk i jakiś czas temu również szukałam okulisty dla dziecka. Dlatego odkryłam te forum. I je przeszukałam wzdłuż i wszerz. Znalazłam sporo postów i odpowiedzi o okulistach w tym rejonie,u kilku byłam. I z całą pewnością mogę polecić ci okulistę na ul .Kościuszki 110 w przechodniaku - Salon Optyk Vision. Jest to salon optyczny ale przyjmuje też okulista,który ma wyjątkowe podejście do dzieci jak i do rodziców. Zawsze służy radą. Jest cierpliwy. A wizyta jest jedną z najtańszych w Suwałkach. Więc śmiało możesz tam się wybrać.
Haneczka1510
 
Posty: 2
Dołączył(a): 16 paź 2018, o 14:43

Re: Okulista dziecięcy Suwałki

Postprzez malwa83 » 24 wrz 2020, o 10:04

Hej. Po przeczytaniu tego posta gdyż również szukałam okulisty sobie i dla syna postanowiłam się tam wybrać. Powiem tak-nie zawiodłam się. Okulista faktycznie jest konkretny nawet doradził mi kilka rzeczy do pracy z dzieckiem. Koszt również mnie nie przeraził. W sumie to jestem zadowolona i zapisałam się już na kolejna wizytę.
malwa83
 
Posty: 5
Dołączył(a): 3 sie 2020, o 09:15

Re: Okulista dziecięcy Suwałki

Postprzez Celinka » 1 paź 2020, o 10:06

Witam.
Czytałam Wasze opinie o tym okuliście i mam pytanie czy jakiś nr kontaktowy albo stronę w internecie możecie mi podesłać?
Mój syn był już u 3 okulistów i żaden nie dał rady go zbadać. Dziecko jest ruchliwe i gadatliwe. Czy myślicie że ten lekarz da radę?
Celinka
 
Posty: 10
Dołączył(a): 11 cze 2018, o 08:45


Powrót do OPTYK OKULISTA OPINIE

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość