Okulista Suwałki i okolice

Dział powstał na prośbę wielu użytkowników. Zasadą nadrzędną działu jest wysoka kultura języka :-)

Okulista Suwałki i okolice

Postprzez malwa83 » 4 wrz 2020, o 10:14

Witam was serdecznie. Jestem tu nowa natomiast na innych forach jestem dość aktywna. Lubię wiedzieć co się dzieje w kraju, w przechodniach, w salonach...Po prostu zbieram informację i je sprawdzam.I dla tego mam do was prośbę:) Poszukuję waszych odczuć odnośnie do okulistów oraz salonów w Suwałkach i okolic. Co wam się podoba-co denerwuje? Co można poprawić -a co przykuło waszą uwagę. Jakie macie odczucia odnośnie danego miejsca? Gdzie polecacie i dlaczego-gdzie nie zajrzycie nigdy bo.....Bardzo dziękuję wszystkim ,którzy zaszczyca ten post kilkoma zdaniami.
malwa83
 
Posty: 5
Dołączył(a): 3 sie 2020, o 09:15

Re: Okulista Suwałki i okolice

Postprzez Ela123 » 18 wrz 2020, o 15:39

Hej. Ja też jakiś czas temu szukałam okulisty i mogę ci polecić okulistę który przyjmuje na Kościuszki 110 w salonie optycznym. Bardzo fajny,rzetelny i konkretny okulista. Po za tym mają fajny salon, spory wybór opraw i panią, która fajnie dobiera i wszystko wyjaśni. Polecam zaglądnąć i samemu się przekonać.
Ela123
 
Posty: 2
Dołączył(a): 8 sty 2020, o 15:08

Re: Okulista Suwałki i okolice

Postprzez Gabi19 » 22 paź 2020, o 12:13

Jeżeli badanie pod względem dobrania soczewek to tylko na Kościuszki 110. Była,sprawdziłam, polecam.
Gabi19
 
Posty: 2
Dołączył(a): 19 paź 2020, o 10:49


Powrót do OPTYK OKULISTA OPINIE

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron