Dla tych co potrzebują wsparcia a nikt im jego nie daje ...

gadu gadu, tematy OFF-TOPIK a nawet I love you (czyli wszystko inne co nie dotyczy działów dostępnych na Forum)

Re: Dla tych co potrzebują wsparcia a nikt im jego nie daje

Postprzez katherina » 6 gru 2011, o 16:14

Bozia kazała się dzielić bo ponoć później wraca wszystko ze zdwojoną mocą dobroci :) dlatego przesyłam taką samą dawkę wszystkim forumowiczą a wszególności Tobie Justin :)

:) :) :) :)
Avatar użytkownika
katherina
 
Posty: 193
Dołączył(a): 19 gru 2010, o 23:28
Lokalizacja: Warszawa

Re: Dla tych co potrzebują wsparcia a nikt im jego nie daje

Postprzez LEMUR » 6 gru 2011, o 16:21

w ramach wsparcia... prezentow zycze, ale od tego prawidziwego

Obrazek
Avatar użytkownika
LEMUR
 
Posty: 635
Dołączył(a): 8 cze 2011, o 10:22

Re: Dla tych co potrzebują wsparcia a nikt im jego nie daje

Postprzez zez_ukryty » 6 gru 2011, o 21:30

Chciałem z tych uśmiechów zrobić jakiś obrazek ale nie umiem :D


No j..ć uzurpatorskie mikołaje :D
zez_ukryty
 
Posty: 516
Dołączył(a): 14 mar 2011, o 22:47

Re: Dla tych co potrzebują wsparcia a nikt im jego nie daje

Postprzez Justin » 7 gru 2011, o 09:44

katherina napisał(a):Bozia kazała się dzielić bo ponoć później wraca wszystko ze zdwojoną mocą dobroci :) dlatego przesyłam taką samą dawkę wszystkim forumowiczą a wszególności Tobie Justin :)

:) :) :) :)


a dziękuję za to wyszczególnienie :D

LEMUR napisał(a):w ramach wsparcia... prezentow zycze, ale od tego prawidziwego


hmmm nawet Lemur pojawił sie w tym dziale - milutko ;)

zez_ukryty napisał(a):Chciałem z tych uśmiechów zrobić jakiś obrazek ale nie umiem :D


no cóż brak zdolności artystycznych ;p ale liczy się miły gest, którego ktoś akurat potrzebował...

oby tylko jak najmniej takich potrzebujących było...
Choć czasem faktycznie mimo wielkich starań nie układa się tak jakbyśmy tego chcieli, los nam dokłada zmartwień z dnia na dzień i tym samym zabiera uśmiech z naszych twarzy. Chcemy być silni, jednak wszystko w nas siedzi i tylko myślimy: dlaczego? Chcemy być twardzi i może dlatego czasem lepiej się wygadać drugiej osobie, czasem nawet komuś obcemu, lub tylko wspomnieć że potrzebujemy w danej chwili wsparcia-- taki uśmiech od drugiej osoby jest takim promykiem, który mówi, że nie do końca jest źle, że może nas spotkać cos dobrego, miłego... Ktoś kiedyś powiedział, że los doświadcza nas tylko takimi doświadczeniami, które jesteśmy w stanie udźwignąć i to jest prawda bo owszem mimo, że jest ciężko to nie jest to sytuacja ostateczna i koniec, żyjemy dalej. Sami damy radę, jednak dużo łatwiej jest pokonać niepowodzenia jeśli mamy świadomość, że jest ktoś, dla kogo nie jesteśmy tylko człowiekiem.
To się rozpisałam- na koniec życzę wszystkim siły i i tych promyków w postaci uśmiechów! I głowy do góry!
Avatar użytkownika
Justin
 
Posty: 226
Dołączył(a): 7 mar 2011, o 16:19
Lokalizacja: Radom

Re: Dla tych co potrzebują wsparcia a nikt im jego nie daje

Postprzez niki » 7 gru 2011, o 10:16

Smutno i nostalgicznie się zrobiło. Ten okres przedświąteczny, przybijająca pogoda i szara codzienność dają sie nam wszystkim chyba we znaki...
niki
 
Posty: 410
Dołączył(a): 22 gru 2010, o 11:46

Re: Dla tych co potrzebują wsparcia a nikt im jego nie daje

Postprzez LEMUR » 7 gru 2011, o 11:44

Justin napisał(a):hmmm nawet Lemur pojawił sie w tym dziale - milutko ;)



ho ho ho...
Avatar użytkownika
LEMUR
 
Posty: 635
Dołączył(a): 8 cze 2011, o 10:22

Re: Dla tych co potrzebują wsparcia a nikt im jego nie daje

Postprzez zez_ukryty » 7 gru 2011, o 11:53

"hoe","hoe", "hoe" Merry Christmas :D
zez_ukryty
 
Posty: 516
Dołączył(a): 14 mar 2011, o 22:47

Re: Dla tych co potrzebują wsparcia a nikt im jego nie daje

Postprzez Kara90 » 7 gru 2011, o 17:04

Hola, hola czemu smutno i nostalgicznie??? Trzeba zrobić tak żeby ta szara codzienność zrobiła się kolorowa. Czemu w życiu skupiamy się na tych złych rzeczach a nie dostrzegamy i nie doceniamy tego co naturalne lub dobre :) Cieszmy się nie tylko w tych chwil dobrych ale z każdej która nie jest dla nas przykra. Dostrzegajmy dar jakim jest życie i starajmy się tak go przeżyć aby potem, w którymś momencie życia spojrzeć w lustro z uśmiechem i powiedzieć że zrobiliśmy wszystko by wykorzystać wszystkie możliwości na szczęśliwe życie jakie dostaliśmy od losu :))
Avatar użytkownika
Kara90
 
Posty: 135
Dołączył(a): 23 maja 2011, o 11:04

Re: Dla tych co potrzebują wsparcia a nikt im jego nie daje

Postprzez Justin » 19 gru 2011, o 09:19

Mój dzisiejszy wpis jest ozdwierciedleniem moich myśli i odczuć po spotkaniu jakie bardzo niedawno miało miejsce w moim zyciu. Powiem szczerze, że jestem pełna podziwu dla osób, borykajacych się z mega trudnymi sprawami. Mam tu na myśli niespotykane przypadki chorób dzieci- w takich sytuacjach czuję się bardzo bezradna ale równocześnie chylę czoła dla rodziców tych maluszków. Każda z historii którą miałam okazję wysłuchać ( a słyszałam 2 historie gdzie najwyższej klasy specjaliści mówią: że to pierwszy taki przypadek) wydaje się nieprawdopodobna a jednak jest prawdziwa i ludzie sobie "jakoś" z tym muszą poradzić. Taka rozmowa zostaje w pamięci a problemy przeciętnego człowieka spadają tu do poziomu zera. Dlatego w tym miejscu życzę wszystkim zdrowia i siły!!!
Avatar użytkownika
Justin
 
Posty: 226
Dołączył(a): 7 mar 2011, o 16:19
Lokalizacja: Radom

Re: Dla tych co potrzebują wsparcia a nikt im jego nie daje

Postprzez Kara90 » 21 gru 2011, o 13:42

Tak Justin życie czasem nas zaskakuje jak widać często negatywnie. Musimy się spotykać na co dzień z nieszczęściami innych ludzi. Jest wiele trudnych spraw które można rozwiązać w jakiś sposób bo gdzieś jest rozwiązanie które po prostu musimy odszukać. Jednak problemy w życiu nie są najważniejsze tylko drugi człowiek. Niestety ułamek sekundy, nieuwaga, pośpiech mogą doprowadzić do nieszczęścia i wtedy ktoś kogo znaliśmy, spotykaliśmy, obcowaliśmy całe życie w mniejszym lub większym stopniu nagle przestaje istnieć. Doceniajmy wartość życia samego w sobie tym bardziej zastanówmy się nad tym teraz przed Świętami w tym szczególnym czasie i cieszmy się każdym kolejnym dniem bo nikt z nas nie wie ile zostało mu czasu. Kochajmy bliźniego i każdy koleiny dzień przeżywajmy tak jakby miał być tym ostatnim. Kochajmy ludzi, uśmiechajmy się i radujmy z każdej chwili, spełniajmy swoje marzenia, realizujmy swoje plany póki możemy bo być może przyszłość na tym świecie nie jest nam pisana, ... tak jak mojej koleżance ;( " E [*] "
Avatar użytkownika
Kara90
 
Posty: 135
Dołączył(a): 23 maja 2011, o 11:04

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do POZNAJMY SIĘ

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron