arogancka okulistka!

gadu gadu, tematy OFF-TOPIK a nawet I love you (czyli wszystko inne co nie dotyczy działów dostępnych na Forum)

Re: arogancka okulistka!

Postprzez welifera » 25 cze 2013, o 13:30

zgadzam się z niki, lekarz to w moim mniemaniu powinien być zawód z powołania
welifera
 
Posty: 55
Dołączył(a): 8 kwi 2013, o 11:00

Re: arogancka okulistka!

Postprzez zKrainyDreszczowcow » 26 cze 2013, o 07:10

Niestety w dzisiejszych czasach coraz mniej jest ludzi, którzy wykonują swój zawód z powołania... Dotyczy to zarówno lekarzy, księży, nauczycieli...
Ja w stosunku do osób aroganckich staram się być bardzo miła, często wlaśnie to albo wyprowadza je z równowagi, albo robi im się głupio i przepraszają za swoje zachowanie
zKrainyDreszczowcow
 
Posty: 55
Dołączył(a): 7 sie 2012, o 14:22

Re: arogancka okulistka!

Postprzez welifera » 28 cze 2013, o 10:07

no to chyba jest najlepszy sposób na takie osoby:)
welifera
 
Posty: 55
Dołączył(a): 8 kwi 2013, o 11:00

Re: arogancka okulistka!

Postprzez seba » 28 cze 2013, o 12:19

Oj, nie zawsze da się być miłym dla takich osób, czasem ludzie tak poirytują że nie daję rady się powstrzymać żeby wygarnąć co o nich myślę.
seba
 
Posty: 223
Dołączył(a): 19 sty 2011, o 10:54

Re: arogancka okulistka!

Postprzez niki » 29 cze 2013, o 09:05

Ale do ciebie należy wybór zawodu. W specyfikę niektórych zawodów wpisana jest konieczna empatia do ludzi. Jeżeli nie potrafisz się hamować, wybieraj inny zawód- proste.
niki
 
Posty: 410
Dołączył(a): 22 gru 2010, o 11:46

Re: arogancka okulistka!

Postprzez LEMUR » 29 cze 2013, o 10:33

niki napisał(a):Ale do ciebie należy wybór zawodu. W specyfikę niektórych zawodów wpisana jest konieczna empatia do ludzi. Jeżeli nie potrafisz się hamować, wybieraj inny zawód- proste.


niektorzy wykazuja sie taka empatia wobec osob z ktorymi pracuja, ze az grozi im za to paragraf.... 'ksieza', 'nauczyciele' ;)
Avatar użytkownika
LEMUR
 
Posty: 635
Dołączył(a): 8 cze 2011, o 10:22

Re: arogancka okulistka!

Postprzez welifera » 16 lip 2013, o 12:26

Zgadzam się z Lemurem, szczególnie jeśli chodzi o księży
welifera
 
Posty: 55
Dołączył(a): 8 kwi 2013, o 11:00

Re: arogancka okulistka!

Postprzez visionnata » 28 sty 2014, o 17:05

Hej kochani widzę,że poruszyliście temat rzeka (mam na myśli oczywiście księży),na każdej imprezie która ma miejsce u mojej teściowej spotyka się grupa ludzi,która ma niestety podzielone zdania w tej kwestii i zawsze taka debata kończy się awanturą ;) A jeżeli chodzi o nasze kochane panie okulistki,to faktycznie jest tak,że bywają różne typy. Każdy z naszych lekarzy ma rzesze swoich "fanów",którzy ufają im bezgranicznie i cenią jako fachowców. Myśle,że tak bywa w przypadku każdego specjalisty,że upodobamy sobie człowieka i staramy się korzystać na maksa z jego usług. Ale zdarza się również tak,że lekarze nas zawodzą i wtedy jest wielkie rozczarowanie :(
Avatar użytkownika
visionnata
 
Posty: 239
Dołączył(a): 28 sty 2011, o 10:25

Re: arogancka okulistka!

Postprzez margeritta » 15 lut 2014, o 11:07

Mój wujek miał ostatnio do czynienia z okulistką,która jest zastępcą ordynatora w szpitalu i mimo tego,że cała nasza rodzina jest nią zachwycona,on wyszedł w trakcie badania (nie poczekał na rozszerzenie źrenic) i powiedział,że pani doktor jest arogancka i pewna siebie,a jemu osobiście jej postawa się w ogóle nie podobała. I weź tu człowieku bądź dobry!
margeritta
 
Posty: 96
Dołączył(a): 29 lip 2011, o 12:52

Re: arogancka okulistka!

Postprzez margeritta » 1 mar 2014, o 13:03

Wracając do osoby mojego wujka to wyobraźcie sobie,że wpadł mu wczoraj do oka opiłek. Nie udało mu się dostać nigdzie do okulsity aby pozbyć się ciała obcego,więc udał się na ostry dyżur okulistyczny,a tam co....niespodzianka. Dyżurującą lekarz była ta sama pani dokor od której uciekł poprzednio w trakcie badania. Nie była to dla niego miła wizyta,ponieważ oko bolało strasznie,a na domiar złego pani doktor doskonale go zapamiętała z ostatniego spotkania i nie omieszkała powiedzieć mu co myśli na temat takiego zachowania. Było mu strasznie głupio,ale jego zdanie na temat okulistki jest nadal takie samo!
margeritta
 
Posty: 96
Dołączył(a): 29 lip 2011, o 12:52

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do POZNAJMY SIĘ

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości