Oprawy z tworzywa

Informacje ogólne np. porady w doborze odpowiedniej oprawy, aktualne trendy, porady stylistów.

Re: Oprawy z tworzywa

Postprzez MrHilary_pl » 23 gru 2013, o 12:56

To fakt,nie można generalizować i pisać o tym,że każdy producent idzie na ilość a nie na jakość bo w kwestii opraw nie jest to prawdą. Podzielam opinie,że te starsze oprawy często miały nawet lepszy,ładniejszy design ale to oczywiście kwestia gustu.
MrHilary_pl
 
Posty: 123
Dołączył(a): 24 maja 2013, o 21:24

Re: Oprawy z tworzywa

Postprzez Leah » 3 sty 2014, o 14:04

Czyli wszystko sprowadza się do stwierdzenia "nie ładne to co ładne tylko co się komu podoba" A z jakością to teraz ze wszystkim jest problem, nie tylko z oprawami.
Leah
 
Posty: 77
Dołączył(a): 16 lis 2012, o 10:45

Re: Oprawy z tworzywa

Postprzez optyk-mila » 14 sty 2014, o 17:51

Mimo wszystko w naszym salonie oprawy z tworzywa mają obecnie największe branie. Może wpływ na to ma ich cena,która często nie przekracza 150 zł,ale nawet te droższe,markowe,bardzo szybko znalazły nabywców. Klienci szukają jakiś nowości i opraw,które mają w sobie to "coś",a właśnie oprawy z tworzywa nawet klasyczne czarne,robią wrażenie!
optyk-mila
 
Posty: 177
Dołączył(a): 14 maja 2011, o 12:24

Re: Oprawy z tworzywa

Postprzez margeritta » 15 lut 2014, o 11:02

Popieram wypowiedź poprzedniczki,dla mnie oprawy plastikowe to po prostu cuda...Najchętniej kupiłabym każdy możliwy model,jaki nie włożę na nos to we wszystkim się dobrze czuję. Obecnie sprawiłam sobie takie duuuuże w kolorze "kawy z mlekiem" i jestem zachwycona!
margeritta
 
Posty: 96
Dołączył(a): 29 lip 2011, o 12:52

Re: Oprawy z tworzywa

Postprzez optyk-mila » 15 mar 2014, o 10:51

No właśnie,najważniejsze jest dobre samopoczucie. Czasami bywa tak,że klient chce na siłę kupić oprawkę,która jest modna mimo tego,że źle w niej wygląda,a jeszcze gorzej się czuje. Moim zdaniem grunt to podobać się sobie i pamiętajmy,że to co modne nie zawsze jest ładne!
optyk-mila
 
Posty: 177
Dołączył(a): 14 maja 2011, o 12:24

Re: Oprawy z tworzywa

Postprzez zero » 15 mar 2014, o 13:54

dla mnie oprawy plastikowe to po prostu cuda...

I pomyśleć, że kilka lat temu nikt takich okularów nie chciał kupować, bo "to dobre dla babci/dziadka". Wystarczyło dać tych paręset tysięcy kilku celebrytom, aby pokazali się w nich w TV i .... interes kręci się jak złoto. Jak długo?
zero
 
Posty: 259
Dołączył(a): 12 sty 2012, o 15:06

Re: Oprawy z tworzywa

Postprzez wCzteryOczy » 21 mar 2014, o 16:17

Moda się zmienia :D ja również zauważyłam tendencję do kupowania plastikowych opraw.
wCzteryOczy
 
Posty: 310
Dołączył(a): 7 sie 2012, o 14:15

Re: Oprawy z tworzywa

Postprzez dorota » 28 mar 2014, o 15:01

Wystarczy pooglądać trochę telewizji , prezenterzy telewizyjni lansują się w plastikowych oprawach.
dorota
 
Posty: 101
Dołączył(a): 11 lip 2011, o 14:01

Re: Oprawy z tworzywa

Postprzez optyk-mila » 17 kwi 2014, o 13:57

Nie wiem czy ktoś z Was miał przyjemność oglądać program "Twoja twarz brzmi znajomo"? W jury tego programu jest DJ.Adamus nie wiem co to za typ,ale oprawy które ma na nosie chyba nie do końca pasują do jego image. Występuje w garniturku,taki niby elegancki i ułożony i do tego te białe duże oprawy-jak dla mnie porażka. Więc czasami zastanówmy się zanim weźmiemy przykład z naszych kochanych celebrytów.
optyk-mila
 
Posty: 177
Dołączył(a): 14 maja 2011, o 12:24

Re: Oprawy z tworzywa

Postprzez MrHilary_pl » 22 kwi 2014, o 07:21

Z jednej strony racja,ale z drugiej też każdemu podoba się co innego,może akurat te oprawki są wygodne,modne? Jest wiele czynników które sie na to składają a chyba moda to główny wyznacznik jakim sugerujemy się podczas wyboru i zakupu.
MrHilary_pl
 
Posty: 123
Dołączył(a): 24 maja 2013, o 21:24

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Okulary

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości