Alergia

Informacje ogólne np. porady w doborze odpowiedniej oprawy, aktualne trendy, porady stylistów.

Re: Alergia

Postprzez Stylion_pl » 24 wrz 2012, o 08:27

Na temat oprawek tytanowych jest właśnie wiele opinii,jako że uczulają i chyba sporo w tym racji,moja znajoma doświadczyła tego osobiście. Są solidne i bardzo wytrzymałe,to fakt i nie da się im tego odmówić. Jeśli coś jest dobre i markowe- niestety również sporo kosztuje :)
Stylion_pl
 
Posty: 96
Dołączył(a): 5 sie 2012, o 07:43

Re: Alergia

Postprzez MARK » 28 wrz 2012, o 11:43

Jeśli chodzi o dobry salon to niektórzy nawet do ręki nie wezmą przy reklamacji,najlepiej drugie,nowe i już.
MARK
 
Posty: 294
Dołączył(a): 15 mar 2011, o 09:15

Re: Alergia

Postprzez Stylion_pl » 5 paź 2012, o 16:00

no niestety skoro jesteś uczulona na metal to nie masz innego wyjścia jak wybrać okulary z innego tworzywa. Jest teraz na rynku tyle modeli okularów, że na pewno wybierzesz coś ładnego dla siebie. Możesz też zawsze zdecydować się na szkła kontaktowe.
Stylion_pl
 
Posty: 96
Dołączył(a): 5 sie 2012, o 07:43

Re: Alergia

Postprzez IGOR » 9 paź 2012, o 08:19

Alergia na metal jest podobno dosyc częstym problemem, i choc mnie nie dotyczy to pamietam bylem swiadkiem sytuacji kiedy pewna Pani byla tak przejeta wyborem okularow ze zapomniala chyba o calym swiecie,spodobala jej sie pewna oprawa i niemal za wszelka cene chciala ja miec jednak optyk zadał podejrzewam dla niego podstawowe pytanie- czy jest Pani uczulona na metal?- i w tym momencie owa klientka miala taki wyraz twarzy jakby była wrecz zawiedziona- miała! Zamiast być wdzięczna, że specjalista zwrocil uwage na ten fakt bo przeciez tylko sobie by sobie zrobila klopot to Pani juz nie potrafila przekonac sie do niczego innego, powiedziala że musi ochlonac i przyjdzie innym razem, czy przyszla tego nie wiem, ale ja mialem pewnosc ze zostane obsluzony przez osobe ktora sie zna i chce zeby bylo dobrze pod kazdym wzgledem dla Klienta. Ze swoich okularow jestem jak najbardziej zadowolony!
IGOR
 
Posty: 119
Dołączył(a): 31 sie 2011, o 10:04

Re: Alergia

Postprzez Piotr » 10 paź 2013, o 09:51

Ciotka mojego koleżki twierdzi, że ma alergię na noski od okularów- nie wiem czy coś takiego może miec miejsce??
- byłbym raczej zdania, że coś ma żle poustawiane i to jest przyczyną zaczerwienienia czy otarć
Piotr
 
Posty: 343
Dołączył(a): 23 maja 2011, o 10:53

Re: Alergia

Postprzez wCzteryOczy » 11 paź 2013, o 07:36

Raczej niemożliwe, chociaż ja pamiętam klientkę, która faktycznie miała wysypkę od opraw z tworzywa (tylko nie wiem czy winny był materiał czy może farba?). Niech spróbuje nanośników z poduszeczką, może zaczerwnienie zniknie
wCzteryOczy
 
Posty: 310
Dołączył(a): 7 sie 2012, o 14:15

Re: Alergia

Postprzez Piotr » 11 paź 2013, o 10:06

sugerowałem by wybrała się do salonu optycznego i tam rozwiała swoje wątpliwości i znalazła receptę na swoją dolegliwość bo moim zdaniem to wina właśnie albo zbyt twardych nosków, albo złego ich ustawienia

tylko zastanawiam sie czy takim starczym ludziom łatwo takie rzeczy wytłumaczyć skoro tak mocno tkwią przy swoim
Piotr
 
Posty: 343
Dołączył(a): 23 maja 2011, o 10:53

Re: Alergia

Postprzez wCzteryOczy » 17 paź 2013, o 07:17

Można pokombinować, zawsze taniej wymienić noski niż robić nowe okulary. Najdroższych rozwiązań próbowałabym na końcu
wCzteryOczy
 
Posty: 310
Dołączył(a): 7 sie 2012, o 14:15

Re: Alergia

Postprzez cicha_woda » 20 sty 2014, o 18:01

Może rzeczywiście owa alergia to odciski na nosie :) jesli tak to nanosniki z powietrzem powinny zlagodzic objawy.
cicha_woda
 
Posty: 112
Dołączył(a): 25 wrz 2012, o 11:19

Re: Alergia

Postprzez Olivka » 12 lut 2014, o 16:02

A czy słyszeliście o alergii na oprawy plastikowe?
Olivka
 
Posty: 154
Dołączył(a): 7 sie 2012, o 15:43

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Okulary

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron