Porównanie Crizal Forte Uv a Longlife

Informacje ogólne dotyczące szkieł . Poliwęglan oraz pozostałe rodzaje materiałów. Budowa soczewki. Uszlachetnienia soczewek.

Re: Porównanie Crizal Forte Uv a Longlife

Postprzez IGOR » 9 cze 2014, o 12:44

david napisał(a):to znaczy, że 2,5 roku po zakupie jak przyjde z porysowana soczewka to mi wymienia?


Zapewne okulary będą odesłane do producenta, który wszystko sprawdzi i odniesie się do reklamacji.
IGOR
 
Posty: 119
Dołączył(a): 31 sie 2011, o 10:04

Re: Porównanie Crizal Forte Uv a Longlife

Postprzez david » 11 cze 2014, o 14:25

Czyli marne szanse bo producent zawsze znajdzie wymówkę żeby nie wymieniać.
david
 
Posty: 17
Dołączył(a): 21 sty 2014, o 13:13

Re: Porównanie Crizal Forte Uv a Longlife

Postprzez wCzteryOczy » 20 cze 2014, o 10:08

A to też nie zawsze tak jest, ja akurat nigdy nie miałam problemu z producentem
wCzteryOczy
 
Posty: 310
Dołączył(a): 7 sie 2012, o 14:15

Re: Porównanie Crizal Forte Uv a Longlife

Postprzez niki » 20 cze 2014, o 12:34

Wiadomo przecież że gwarancja nie obejmuje uszkodzeń powstałych z winy użytkownika, więc porysowanej soczewki raczej nikt nie wymieni. Jeżeli powłoka jest wadliwie nałożona, będzie się to inaczej objawiać. Wtedy na pewno będzie uwzględniona gwarancja.
niki
 
Posty: 410
Dołączył(a): 22 gru 2010, o 11:46

Re: Porównanie Crizal Forte Uv a Longlife

Postprzez visionnata » 20 cze 2014, o 14:37

Hej widzę,że essilor zostaje wypierany przez Hoya,a skąd te zmiany moi mili? Jeszcze niedawno wszyscy zachwalali essilora,a tu nagle pojawia się konkurencyjna firma i już nasze opinie znacznie ulegają zmianie! Fakt,warto wypróbować każdego producenta, wtedy łatwiej będzie nam się wypowiadać na temat jakości ich produktów1
Avatar użytkownika
visionnata
 
Posty: 239
Dołączył(a): 28 sty 2011, o 10:25

Re: Porównanie Crizal Forte Uv a Longlife

Postprzez dorota » 21 cze 2014, o 11:40

Visionnata wydaje mi się, że cena tych soczewek z hoya jest bardziej przystępna dla klientów .
dorota
 
Posty: 101
Dołączył(a): 11 lip 2011, o 14:01

Re: Porównanie Crizal Forte Uv a Longlife

Postprzez visionnata » 21 cze 2014, o 12:41

Jeżeli chodzi o cenę to faktycznie nie ma nad czy dyskutować,tylko zastanawia mnie taka nagła zmiana fronyu. Jeszcze całkiem niedawno wydawało się,że nie ma lepszego producenta szkieł okularowych niż essilor,a okazuje się że jednak się znalazł i w dodatku robi tak samo dobre szkła w dużo niższej cenie
Avatar użytkownika
visionnata
 
Posty: 239
Dołączył(a): 28 sty 2011, o 10:25

Re: Porównanie Crizal Forte Uv a Longlife

Postprzez immortal » 24 cze 2014, o 15:55

każdy wyrabia sobie opinie o firmach ze względu na jakość zarówno soczewek jak i obsługi, przecież świat optyki nie zamyka się na hoya, essilor mamy jeszcze szereg innych producentów.
immortal
 
Posty: 112
Dołączył(a): 6 sie 2012, o 12:14

Re: Porównanie Crizal Forte Uv a Longlife

Postprzez wCzteryOczy » 30 cze 2014, o 09:14

visionnata napisał(a):Jeżeli chodzi o cenę to faktycznie nie ma nad czy dyskutować,tylko zastanawia mnie taka nagła zmiana fronyu. Jeszcze całkiem niedawno wydawało się,że nie ma lepszego producenta szkieł okularowych niż essilor,a okazuje się że jednak się znalazł i w dodatku robi tak samo dobre szkła w dużo niższej cenie

Zdanie na każdy temat zawsze można zmienić,a chwilić można to co się zna ;) może nasi forumowicze niedawno poznali soczewki Hoya
wCzteryOczy
 
Posty: 310
Dołączył(a): 7 sie 2012, o 14:15

Re: Porównanie Crizal Forte Uv a Longlife

Postprzez dorota » 30 cze 2014, o 10:43

Konkurencja nie śpi więc trzeba,przyciągnąć klienta do salonu a cena soczewek z powłoką longlife jest kusząca.
dorota
 
Posty: 101
Dołączył(a): 11 lip 2011, o 14:01

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Antyrefleks ? Fotochrom ? Jakie szkła ?

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron