Ostrość wzroku

Jaskra, Zaćma, porady okulistów.

Re: Ostrość wzroku

Postprzez SpecEye » 3 lis 2016, o 11:04

Profilaktyczne badania oczu są bardzo ważne, nie należy odkładać ich na później. Z dna oka można 'wyczytać' różne schorzenia, niekoniecznie dot. oczu. Pomijając genetykę, mamy duży wpływ na kondycję naszego wzroku. To najważniejszy zmysł i powinniśmy o niego dbać
Avatar użytkownika
SpecEye
 
Posty: 85
Dołączył(a): 4 maja 2011, o 13:34

Re: Ostrość wzroku

Postprzez OptykAniaM » 3 lis 2016, o 12:01

To prawda, żyjemy w takich czasach że profilaktyka powinna być na pierwszym miejscu. Również jeżeli chodzi o wzrok i oczy. Warto się badać i zapobiegać rozwojowi chorób. Zdrowie przecież ponad wszystko!
OptykAniaM
 
Posty: 136
Dołączył(a): 24 sty 2011, o 11:18
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Ostrość wzroku

Postprzez Marta123 » 3 lis 2016, o 15:36

Badania profilaktyczne mogą wykazać nie tylko wady wzroku ale i inne choroby które atakują nasz organizm.
Dlatego warto poprosić o badanie dna oka. ;)
Marta123
 
Posty: 69
Dołączył(a): 13 paź 2016, o 08:53

Re: Ostrość wzroku

Postprzez łobuziak » 4 lis 2016, o 10:30

znam okulistke której nie spodobal sie oddech pacjenta i wysłała go do internisty na badania
łobuziak
 
Posty: 166
Dołączył(a): 9 cze 2011, o 07:32

Re: Ostrość wzroku

Postprzez anti » 27 mar 2017, o 00:12

To prawda, żyjemy w takich czasach że profilaktyka powinna być na pierwszym miejscu. Również jeżeli chodzi o wzrok i oczy. Warto się badać i zapobiegać rozwojowi chorób. Zdrowie przecież ponad wszystko!

Wzrok to nasz najważniejszy zmysł,trzeba o niego szczególnie dbać,nie wolno bagatelizować chorób oczu.
Dlatego warto poprosić o badanie dna oka. ;)

Ja zawsze na każdej wizycie mam wykonywane badanie dna oka :)
anti
 
Posty: 166
Dołączył(a): 13 sie 2014, o 21:01

Re: Ostrość wzroku

Postprzez dynamical » 30 lis 2017, o 14:48

Dlatego ja się badam co jakieś pół roku i na szczęście nie mam już rosnącej wady. Zatrzymało mi się w obu oczach na -4. Może to dlatego, że przestałem już rosnąć. :P Współczuję osobom, którym wada się wciąż pogłębia. :/

______________________________________________________________
Zaćma wikłająca co to jest http://alfavision-zacma.pl/zacma-wiklajaca/
dynamical
 
Posty: 16
Dołączył(a): 17 mar 2017, o 13:49

Re: Ostrość wzroku

Postprzez soczewka11 » 5 gru 2017, o 13:56

dynamical napisał(a):Dlatego ja się badam co jakieś pół roku i na szczęście nie mam już rosnącej wady. Zatrzymało mi się w obu oczach na -4. Może to dlatego, że przestałem już rosnąć. :P Współczuję osobom, którym wada się wciąż pogłębia. :/ [/url]




czyli w jakim wieku sie zatrzymało?
soczewka11
 
Posty: 279
Dołączył(a): 17 sty 2014, o 12:57

Re: Ostrość wzroku

Postprzez dynamical » 13 gru 2017, o 15:46

soczewka11 napisał(a):
dynamical napisał(a):Dlatego ja się badam co jakieś pół roku i na szczęście nie mam już rosnącej wady. Zatrzymało mi się w obu oczach na -4. Może to dlatego, że przestałem już rosnąć. :P Współczuję osobom, którym wada się wciąż pogłębia. :/ [/url]




czyli w jakim wieku sie zatrzymało?




Jakoś około 20-21 lat miałem. Jakoś wtedy faceci przestają już rosnąć co nie? :P


____________________________________________________________
Ile trwa zabieg zaćmy http://alfavision-zacma.pl/zabieg/
dynamical
 
Posty: 16
Dołączył(a): 17 mar 2017, o 13:49

Re: Ostrość wzroku

Postprzez Nela » 21 gru 2017, o 13:24

ostatnio to nawet mam wrażenie że rosna szybciej niż kiedyś, ze ta granica wzrostu się przesunęła
Nela
 
Posty: 451
Dołączył(a): 10 sie 2011, o 08:13

Poprzednia strona

Powrót do Wady wzroku i choroby oczu

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 2 gości

cron