Opinia: Optyk Grodzisk Mazowiecki

Dział powstał na prośbę wielu użytkowników. Zasadą nadrzędną działu jest wysoka kultura języka :-)

Opinia: Optyk Grodzisk Mazowiecki

Postprzez Katarzyna1 » 8 lip 2019, o 10:43

Dzień dobry.
Zazwyczaj nie wystawiam swojej opinii na temat miejsc w których bywam, ale w tym przypadku warto wystawić.
Chciałabym polecić salon Optyk Vision w Grodzisku Mazowieckim na Ul.E. Orzeszkowej.
Do salonu przyszłam w sprawie naprawy okularów, w szybkim tempie zostały naprawione i w dodatku wyczyszczone, wyglądają jak nowe.
W między czasie zapytałam Panią czy mogę zrobić sobie okulary przeciwsłoneczne z moją wadą i ile będzie to kosztować,
Pani która tam pracuję wyceniła mi ile wszystko wyjdzie, byłam zaskoczona że tak tanio w dodatku bardzo kompetentnie wytłumaczyła mi cały proces jak to będzie zrobione no i podała kilka przykładów, więc wybrałam najbardziej korzystną opcję.
- Jest mnóstwo fajnych opraw do wyboru
- Kilka rodzai barwień
- Filtr UV 400
Okulary przyszły takie jak chciałam dostałam w prezencie futerał i szmatkę do czyszczenia okularów.
W salonie jest bardzo miła atmosfera, będę tam stałą klientką :D .
Polecam Katarzyna.
Katarzyna1
 
Posty: 1
Dołączył(a): 4 lip 2019, o 12:34

Re: Opinia: Optyk Grodzisk Mazowiecki

Postprzez Olivka » 26 lis 2021, o 17:38

O! Widzę, że trafiłyśmy na ten sam punkt.
Polecam ten salon, widać, że panie znają się na rzeczy a przy tym są miłe i fachowo doradzają, przez całą wizytę dało sie odczuć zainteresowanie klientem, okulary dobrane świetnie a ja wyszłam z salonu zadowolona, polecam! :)
P.S. Zdecydowałam się na soczewki z powłoką bluecontrol i nie żałuję, odczuwam większy komfort podczas pracy przy komputerze.
Jakby ktoś nie mógł trafić: http://www.grodzisk.optyczny.pl
Olivka
 
Posty: 154
Dołączył(a): 7 sie 2012, o 15:43


Powrót do OPTYK OKULISTA OPINIE

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości